Ср. Дек 6th, 2023

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

MasterZoo, UAnimals та Visa запустили другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи»

Щоб забезпечити медичну допомогу постраждалим від війни тваринам, мережа магазинів MasterZoo та Всеукраїнський гуманістичний рух UAnimals за підтримки Visa запускають другу хвилю благодійного проєкту «Лапка турботи». Долучитись до ініціативи можна, придбавши благодійну наліпку за 10 грн в мережі магазинів MasterZoo або на сайті. Компанія подвоїть кожен внесок українців. Якщо наліпку оплатити карткою Visa, сума благодійного внеску подвоїться додатково. Таким чином, замість 10 гривень на благодійність надійдуть 40 гривень. Збір триватиме з 21 лютого до 21 квітня 2023 року. Усі кошти  будуть перераховані до фонду UAnimals на лікування, операції та ветеринарні препарати для тварин, які постраждали внаслідок війни.

Поїздки Uber для закупівлі машин швидкої допомоги: Uber запускає нову опцію на підтримку України

Пасажири Uber у Великій Британії та Європі можуть допомагати Україні щоразу, коли здійснюють поїздку, за допомогою нової опції «Uber для України» у застосунку. За допомогою опції «Uber для України» компанія пропонує звичайну поїздку UberX з включеним до вартості 1 фунтом стерлінгів, що піде на закупівлю необхідних машин швидкої допомоги для України. Кошти збирають у партнерстві з UNITED24, міжнародною фандрейзинговою платформою, створеною за ініціативи президента України Володимира Зеленського. Завдяки попереднім кампаніям Uber вже зібрав понад 3 мільйони доларів з пожертв користувачів та коштів компанії, яких достатньо для закупівлі 50 машин швидкої допомоги.

19-й ШАРК прибув до зграї

Українці продовжують заправляти автівки Pulls’ом помсти, сканувати qr-код на стаканчиках та дарувати усім близьким фірмовий мерч. Худі та шкарпетоси є на АЗК. Або ж можна забрати шкарпетки на сайті чи у фірмових крамничках Dodo Socks.

#лютийдонат від лютих українців: НБУ запустив проєкт до річниці протистояння повномасштабному вторгненню

Українцям пропонують задонатити 300 гривень на купівлю для ЗСУ 10 безпілотних комплексів «ЧАКЛУН» вартістю 1 032 000 грн кожен. Серед усіх, хто пожертвує кошти, розіграють пам?ятні монети та колекційні банкноти з підписами Володимира Зеленського, Валерія Залужного, Олександра Сирського, Миколи Олещука, Дениса Шмигаля, Руслана Стефанчука та Андрія Пишного.