Вт. Тра 21st, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Компанія Glovo інтегрувала у додаток послуги медичної лабораторії у партнерстві з сервісом LAB24. Нова опція доступна для користувачів Києва та Черкас.

Цього року компанія Glovo взяла курс на розвиток нової вертикалі послуг, а саме – медичних. Відтак вже понад три місяці користувачі додатку Glovo можуть скористатися послугами медичних онлайн-консультацій або ж викликати лікаря додому.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

“За період березня-червня ми спостерігали зростання попиту на медичні онлайн консультації[1] в середньому на 30-35%. Попри те, що зараз не сезон для простудних захворювань, послуга не втрачає актуальності, а найчастіше є запит на послуги дерматологів і психологів. Крім цього, разом із партнером ми продовжуємо працювати над покращеннями сервісу та налаштували додаткову опцію отримання відгуків від користувачів про наданих послуг,” – розповідає Євген Тришин, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

У липні в додатку Glovo запустили послуги медичної лабораторії, що передбачає можливість викликати медсестру-лаборанта для забору біоматеріалу для подальших аналітичних досліджень. Наразі послуга доступна для мешканців Києва та Черкас. Найближчим часом, разом із запуском сервісу LAB24 в обласних центрах на заході України, послуга одразу з`явиться і в додатку Glovo у цих містах.

Для замовлення послуги необхідно з головного екрану додатку Glovo перейти до бабблу “Здоров’я та Краса”, вибрати опцію “Медичні послуги” та “LAB24”. У каталозі сервісу представлені різні напрями аналітичних досліджень: від загального аналізу крові та алергічних чи імунних реакцій до обстежень серцево-судинної системи та спеціальних комплексів для дітей. Після визначення напряму досліджень, користувач має вибрати конкретний один або кілька аналізів і підтвердити замовлення. Впродовж наступних 30 хвилин користувачеві зателефонує координатор для уточнення необхідних деталей[2], зокрема, узгодить адресу, зручний день та час візиту медсестри-лаборанта для забору біоматеріалу. Наприклад, користувач може запланувати візит заздалегідь до двох тижнів. За підсумками користувач отримає результат лабораторних досліджень зручним електронним способом – у месенджері чи на пошту.

Вартість послуг складається з суми конкретного аналітичного дослідження та фіксованої оплати виїзду лаборанта у 299 грн. Користувач може обрати зручний спосіб оплати: карткою через термінал під час візиту лаборанта або під час розмови з координатором отримати SMS з посиланням для онлайн-оплати.

У разі виникнення проблем під час надання послуг, користувачі можуть звернутися на гарячу лінію сервісу LAB24, а на випадок некоректної роботи додатку – радимо звернутися до служби підтримки у додатку Glovo.

“Ми продовжуємо пропонувати користувачам нашого додатку нові можливості та залучати їх до новітніх трендів. З кожною новою послугою ми наближаємось до реалізації головної місії Glovо – зробити у додатку легкий доступ до всього, що є у місті. Разом із Португалією ми зберігаємо першість серед решти ринків у розвитку вертикалі медичних послуг на платформі, а наші результати стають передумовою для додавання подібних послуг і в інших країнах. У Португалії опція замовлення аналітичних досліджень працює з кінця минулого року та вже має позитивні результати. Особливо високий попит має замовлення аналізів на Covid-19 серед іноземців,” – додає Євген Тришин, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Glovo – мультикатегорійний сервіс, який має на меті зробити міста доступними для споживачів, дозволяючи їм отримати будь-який продукт чи послугу за запитом менш ніж за годину. Щоб розпочати користуватися сервісом Glovo, необхідно завантажити додаток з App Store або Google Play на свій смартфон, створити обліковий запис, додати платіжну картку та визначитися із замовленням або послугою. Користувачами додатку Glovo можуть стати лише повнолітні особи.

Стежте за новинами Glovo в Instagram або дайджесті, щоб швидко отримувати новини про можливості разом із сервісом.

Все буде Україна! 

 

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1300 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн. активних користувачів, замовлення доставляють більше 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 130 тис. Щомісяця кур’єри платформи Glovo доставляють понад 6.7 млн. замовлень у всіх країнах, де є сервіс.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до війни був представлений у 39 містах. Наразі сервіс працює у 34 містах. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.

[1] Послуги медичних онлайн-консультацій доступні на території всієї України, окрім АР Крим та території проведення ООС.

[2] При оформленні послуги координатор отримує лише контактний номер телефону користувача.