Чт. Авг 18th, 2022

28 червня 2022 р, Київ.Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo разом із  Mastercard та UKRSIBBANK оголосили про спільну благодійну ініціативу #вдвічі_більше_добра. Усі внески користувачів через баббл “Допоможи Україні!” у додатку Glovo, здійснені карткою Mastercard® від UKRSIBBANK, будуть подвоюватися. Ініціатива триватиме впродовж двох місяців.

На початку березня 2022 року сервіс Glovo запустив у додатку баббл “Допоможи Україні!”, куди зібрав перевірені благодійні фонди та проекти, які користувачі можуть підтримати за кілька кліків. На сьогодні у бабблі вже присутні фонди “Повернись живим” та СОС Дитячі Містечка, Фундація Дім Рональда Макдональда, Восток-SOS, “Common Help UA” та “Клуб Добродіїв”. Також можна підтримати такі проекти як: “Пригости Захисника”, UAnimals, “Підвішені продуктові набори із OVO”,  ДонорUA та ініціативи фонду БОН (“Одягни захисника”,  “БОН-бокс”, “Авто для захисників”).

Щоб зробити внесок, користувачу необхідно обрати благодійну організацію та розмір внеску, що варіюється від 10 грн до 10 тис грн, і підтвердити замовлення. Після підтвердження суму буде списано з платіжної картки користувача.

За три місяці роботи бабблу “Допоможи Україні!” користувачі Glovo задонейтили вже майже 600 тис гривень до різних благодійних організацій.

Із червня по серпень при здійсненні внеску до фондів через баббл “Допоможи Україні!” карткою Mastercard® від UKRSIBBANK, його розмір буде подвоєно партнерами ініціативи. Користувачі можуть зробити необмежену кількість внесків через додаток Glovo, і кожного разу розмір внеску буде збільшено вдвічі.

“Незважаючи на зовнішні умови та воєнні дії, ми продовжуємо працювати над створенням єдиної екосистеми навколо нашої платформи. Для нас особливо важливо, що у цей час ми об’єднуємо не лише користувачів, кур’єрів і партнерів, але й благодійні організації. Таким чином, ми розширюємо можливості наших партнерів з неурядових організацій та підтримуємо їх. Ми цінуємо, що наш багаторічний партнер — компанія Mastercard, та UKRSIBBANK запропонували підтримати місію бабблу “Допоможи Україні!” та добрі наміри наших користувачів. Вірю, що завдяки цій спільній ініціативі вдасться зібрати ще більше коштів для кожного з фондів і продовжувати підтримувати українців”, — коментує Євген Тришин, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

“Останні місяці ще більше навчили нас бути стійкими та єднатись заради великої мети. Спільно з нашими партнерами ми щодня працюємо, аби кожен українець, незважаючи ні на що, мав змогу розраховуватися безготівково – швидко, зручно і безпечно, всюди, де це необхідно. Водночас, ми докладаємо максимальних зусиль, щоби підтримати тих, хто цього найбільше потребує сьогодні. Завдяки співпраці з нашими партнерами та підтримці українців, ми разом  зможемо зробити вдвічі більше добра, і ми дякуємо кожному користувачу за підтримку заради спільної доброї справи», — зазначила Наталя Байдала, директорка з маркетингу та комунікацій компанії Mastercard в Україні та Молдові.

«UKRSIBBANK продовжує підтримувати державу та українців і шукати різні підходи у реалізації цієї справи. Тож зараз ми вирішили не просто перерахувати кошти благодійним організаціям, а підтримати ініціативність наших клієнтів. Сьогодні в Україні діє велика кількість благодійних організацій, кожна з них має свій напрямок діяльності і допомагає різним категоріям населення. Подвоюючи суму благодійних донатів, ми зможемо охопити різні сфери та спрямувати допомогу туди, де її справді потребують», — розповідає Мар’ян Хомин, Начальник Департаменту Маркетингу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Щоб замовити доставку з ресторанів і супермаркетів у сервісі Glovo, завантажуйте безкоштовний додаток у App Store чи Google Play.

Стежте за новинами Glovo в Instagram або дайджесті, щоб швидко отримувати новини про можливості разом із сервісом.

Все буде Україна!

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1300 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн. активних користувачів, замовлення доставляють більше 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 130 тис. Щомісяця кур’єри платформи Glovo доставляють понад 6.7 млн. замовлень у всіх країнах, де є сервіс.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до війни був представлений у 39 містах. Наразі відновив роботу у 33 містах. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.

Про Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com

Mastercard – глобальна технологічна компанія в галузі платежів. Наша місія – розвиток інклюзивної цифрової економіки, яка приносить користь усім та всюди, за допомогою безпечних, простих, зручних і доступних транзакцій. Завдяки партнерствам та використанню захищених даних і мереж, наші продукти та рішення допомагають споживачам, фінансовим установам, урядам та бізнесу реалізовувати їхній найбільший потенціал. Нашу культуру та все, що ми робимо всередині та поза межами компанії, визначає добропорядність, або DQ (decency quotient). Будучи присутніми у більш ніж 210 країнах та територіях, ми будуємо стійкий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

Про “Повернись живим

«Повернись живим» – фонд компетентної допомоги армії. З 2014 року його ключова мета – зробити Збройні сили України ефективнішими, зберегти життя військових та системно протидіяти ворогові. Від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року фонд збільшив допомогу армії в рази і підтримує захисників України, які змінили своє звичне життя та вийшли на лінію оборони. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Інструктори фонду займаються підготовкою саперів, операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА), артилеристів і снайперів, а ще навчають домедичній допомозі й сприяють проведенню секретних місій, про які обов’язково розкажуть після перемоги.

З 2014 року фонд зібрав майже 3 мільярди гривень на потреби Збройних сил України та підготував понад 10 тисяч висококваліфікованих військових фахівців.

Про UAnimals

UAnimals – найбільша зоозахисна організація України, що рятує тварин від війни. Діяльність UAnimals найбільше сконцентрована на окупованих, деокупованих територіях, а також містах, що зазнають обстрілів окупантів. Організація забезпечує кормами притулки і міні-притулки, евакуйовує тварин та надає ветеринарну допомогу.

Про Фундацію Дім Рональда Макдональда

Фундація Дім Рональда Макдональда — неприбуткова організація, що створює, знаходить і підтримує програми, які напряму поліпшують здоров’я та добробут дітей і їхніх родин. Глобальна мережа складається з більш ніж 260 філій у 62 країнах і регіонах і існує з 1974 року. Фундація Дім Рональда Макдональда в Україні заснована в 2017 році та прагне бути каталізатором розвитку сімейно орієнтованого підходу в лікуванні дітей через програми, освіту й доступ до якісної медицини. Головна програма в Україні — Сімейні Кімнати Рональда Макдональда, відкриті в 5 лікарнях, щоб батьки були поруч з дітьми під час лікування. З початком війни Фундація в Україні сфокусувалися на допомозі родинам і дитячим лікарням, що потерпають у цей важкий час. Для цього організація започаткувала програми Продуктові набори, Медичне обладнання, Гуманітарна допомога та надала підтримку більше ніж на 36 млн грн.

Про БФ СОС Дитячі Містечка

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, яка вже понад 18 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 90 000 дітей та дорослих в Київській та Луганській областях отримали підтримку від фонду. Фонд є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 137 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі. Miciя організації — допомогти кожній дитині рости у люблячій родині. Головна особливість роботи – комплексний підхід до проблеми сирітства. Фонд працює не лише з наслідками, а й над профілактикою, в першу чергу націлені на збереження родини та налагодження в ній здорової атмосфери. Для цього надає вразливим сім’ям із дітьми як матеріальну допомогу (продуктові набори, засоби гiгiєни, ліки), так фахову нематеріальну підтримку (консультації психологів, педагогів, логопедів, оплату професійних курсів, ін.). Якщо зберегти рідну родину не вдасться, допомагає забезпечити виховання дитини у безпечному та турботливому сімейному середовищі – прийомні родини, патронатні та опікунські сім’ї, сприяння усиновленню.

Про Восток SOS

Благодійний фонд “Восток SOS” з 2014 року займається допомогою регіонам України, які постраждали внаслідок російської окупаційної війни. З лютого 2022 року розширив свою зону діяльності та охопив вже 18 областей України. Напрямки діяльності:

— безплатна евакуація (в тому числі маломобільних осіб) з Донецької та Луганської областей;

— постачання гуманітарної допомоги (продуктів харчування та засобів гігієни) в прифронтові регіони;

— обладнання компактних поселень переселенців;

— робота гарячої лінії, яка щодня надає консультації з питань отримання допомоги, евакуації тощо;;

— юридична та психологічна консультації;

— документування воєнних злочинів для подальшої передачі їх у міжнародні суди з прав людини;

— серія тренінгів для вчителів, про те як продовжувати працювати в умовах повномасштабної фази війни.

Про Донор UA

ДонорUA — проєкт, що рекрутує донорів для закриття потреб лікарень та порятунку військових. Мета — вчасно отримана якісна кров. Платформа ДонорUA існує з 2015 року та популяризує регулярне, безоплатне та добровільне донорство, що є основою якісної донорської крові. Також проєкт забезпечує центри крові необхідними матеріалами та займається перевезенням крові. Наразі в реєстрі ДонорUA — вже близько 100 тисяч донорів. Навесні 2022 року платформа ДонорUA отримала статус «рекомендовано МОЗ України».

Про Клуб Добродіїв 

Благодійний фонд «Клуб Добродіїв» — всеукраїнська благодійна організація, яка з 2011 року допомагає дітям-сиротам і родинам з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах.

У мирний час основним фокусом діяльності фонду є освіта та програма наставництва. Під час пандемії та російсько-української війни фонд допомагає дітям та родинам закривати базові потреби: обігріває, годує, облаштовує місця для проживання, підсилює теплими речами, оплачує трансфер у безпечні місця, забезпечує дітей іграшками та творчими наборами для відчуття дитинства. За час пандемії Клуб Добродіїв допоміг понад 17 тисячам дітей, а за час повномасштабної війни в Україні – вже більше 15 тисячам.

Про БФ “БОН”

Благодійна неприбуткова організація «Благодійний фонд «Благодійне об’єднання націй» працює з 2015 року. Фонд надає допомогу дітям та людям похилого віку на прифронтовій території України. З 24 лютого волонтери БОН допомагають військовим та тим, хто постраждав від війни. Напрямки діяльності:

—  забезпечення доставки гуманітарної допомоги в деокуповані міста та села;

— здійснення адресної доставки необхідних речей для людей похилого віку, малозабезпеченим та людям з особливими потребами;

—  забезпечення закладів охорони здоров’я медикаментами;

—  допомогу безпритульним/домашнім/диким тваринам у складних умовах.

Зараз основні сили організації направлені на підтримку та допомогу українським військовим, що знаходяться на передовій. Волонтери Благодійного фонду «БОН» облаштовують автівки ЗСУ та добробатів та забезпечують військових амуніцією.

Про “Сommon Help UA”

Common Help UA – гуманітарний проєкт, створений для допомоги громадам, які постраждали від бойових дій чи окупації, евакуйованим українцям та людям з інвалідністю, які потребують допомоги.

Прозорість та ефективність усіх процесів забезпечується завдяки цифровій платформі, розробленій спеціально для проєкту. Операційну діяльність проєкту забезпечують майже 1000 працівників Астарти на волонтерських засадах. Усі донори отримують детальний звіт, хто, де і коли отримав їхню допомогу.

На сьогодні, завдяки спільним зусиллям донорів та партнерів, допомогу отримали більш ніж 660 000 евакуйованих та постраждалих від воєнних дій українців і 212 соціальних та медичних закладів, що обслуговують більше мільйона українців. Загалом доставлено 14 000 тонн гуманітарних вантажів та продовольства на суму понад 10 млн доларів США.

Про проєкт “Підвішені продуктові набори з OVO”

Компанія OVO – це найкраща доставка свіжих фруктів та овочів. Зареєстрований під час війни Благодійний фонд ОВО, допомагає не тільки теробороні, ЗСУ та його окремим підрозділам продуктами харчування, амуніцією, спец засобами, ліками, але й усім постраждалим від воєнного вторгнення. З першого тижня війни було створено на базі дарксторів OVO волонтерські пункти видачі допомоги усім бажаючим, та військовим підрозділам. Разом з Glovo було розроблено підвішені набори для того, щоб була мали можливість допомагати разом. Ці набори може купити кожен бажаючий допомогти нашим хлопцям у перемозі, а також цивільним людям та установам, які потребують підтримки.

Про проект “Пригости Захисника”

Кухня Delivery — це мережа “темних кухонь”, яка була заснована жовтні 2019 року. До 24 лютого проект готував понад 30 тис. замовлень щомісяця, та доставляв власними кур`єрами та через агрегатори доставки. Наприкінці лютого команда вирішила повернутися до роботи та запустила проект “Пригости Захисника”, щоб готувати і доставляти безкоштовно обіди для тих, хто цього потребує. Сьогодні проект Кухня Delivery готує вже понад 1500 обідів щодня для потребуючих у п’яти районах Києва. Адресатів для доставки обідів команда отримує напряму як від приватних осіб, так і від центрів соціального обслуговування, спеціалізованих установ для людей похилого віку, телеканалів, бригад ТРО тощо.

Продовжуючи перегляд Ua-Retail.com Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності, Правилами користування сайтом та згодні з використанням файлів cookies.
Cookies settings
Згоден
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Privacy Policy

What information do we collect?

We collect information from you when you register on our site or place an order. When ordering or registering on our site, as appropriate, you may be asked to enter your: name, e-mail address or mailing address.

What do we use your information for?

Any of the information we collect from you may be used in one of the following ways: To personalize your experience (your information helps us to better respond to your individual needs) To improve our website (we continually strive to improve our website offerings based on the information and feedback we receive from you) To improve customer service (your information helps us to more effectively respond to your customer service requests and support needs) To process transactions Your information, whether public or private, will not be sold, exchanged, transferred, or given to any other company for any reason whatsoever, without your consent, other than for the express purpose of delivering the purchased product or service requested. To administer a contest, promotion, survey or other site feature To send periodic emails The email address you provide for order processing, will only be used to send you information and updates pertaining to your order.

How do we protect your information?

We implement a variety of security measures to maintain the safety of your personal information when you place an order or enter, submit, or access your personal information. We offer the use of a secure server. All supplied sensitive/credit information is transmitted via Secure Socket Layer (SSL) technology and then encrypted into our Payment gateway providers database only to be accessible by those authorized with special access rights to such systems, and are required to?keep the information confidential. After a transaction, your private information (credit cards, social security numbers, financials, etc.) will not be kept on file for more than 60 days.

Do we use cookies?

Yes (Cookies are small files that a site or its service provider transfers to your computers hard drive through your Web browser (if you allow) that enables the sites or service providers systems to recognize your browser and capture and remember certain information We use cookies to help us remember and process the items in your shopping cart, understand and save your preferences for future visits, keep track of advertisements and compile aggregate data about site traffic and site interaction so that we can offer better site experiences and tools in the future. We may contract with third-party service providers to assist us in better understanding our site visitors. These service providers are not permitted to use the information collected on our behalf except to help us conduct and improve our business. If you prefer, you can choose to have your computer warn you each time a cookie is being sent, or you can choose to turn off all cookies via your browser settings. Like most websites, if you turn your cookies off, some of our services may not function properly. However, you can still place orders by contacting customer service. Google Analytics We use Google Analytics on our sites for anonymous reporting of site usage and for advertising on the site. If you would like to opt-out of Google Analytics monitoring your behaviour on our sites please use this link (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/)

Do we disclose any information to outside parties?

We do not sell, trade, or otherwise transfer to outside parties your personally identifiable information. This does not include trusted third parties who assist us in operating our website, conducting our business, or servicing you, so long as those parties agree to keep this information confidential. We may also release your information when we believe release is appropriate to comply with the law, enforce our site policies, or protect ours or others rights, property, or safety. However, non-personally identifiable visitor information may be provided to other parties for marketing, advertising, or other uses.

Registration

The minimum information we need to register you is your name, email address and a password. We will ask you more questions for different services, including sales promotions. Unless we say otherwise, you have to answer all the registration questions. We may also ask some other, voluntary questions during registration for certain services (for example, professional networks) so we can gain a clearer understanding of who you are. This also allows us to personalise services for you. To assist us in our marketing, in addition to the data that you provide to us if you register, we may also obtain data from trusted third parties to help us understand what you might be interested in. This ‘profiling’ information is produced from a variety of sources, including publicly available data (such as the electoral roll) or from sources such as surveys and polls where you have given your permission for your data to be shared. You can choose not to have such data shared with the Guardian from these sources by logging into your account and changing the settings in the privacy section. After you have registered, and with your permission, we may send you emails we think may interest you. Newsletters may be personalised based on what you have been reading on theguardian.com. At any time you can decide not to receive these emails and will be able to ‘unsubscribe’. Logging in using social networking credentials If you log-in to our sites using a Facebook log-in, you are granting permission to Facebook to share your user details with us. This will include your name, email address, date of birth and location which will then be used to form a Guardian identity. You can also use your picture from Facebook as part of your profile. This will also allow us and Facebook to share your, networks, user ID and any other information you choose to share according to your Facebook account settings. If you remove the Guardian app from your Facebook settings, we will no longer have access to this information. If you log-in to our sites using a Google log-in, you grant permission to Google to share your user details with us. This will include your name, email address, date of birth, sex and location which we will then use to form a Guardian identity. You may use your picture from Google as part of your profile. This also allows us to share your networks, user ID and any other information you choose to share according to your Google account settings. If you remove the Guardian from your Google settings, we will no longer have access to this information. If you log-in to our sites using a twitter log-in, we receive your avatar (the small picture that appears next to your tweets) and twitter username.

Children’s Online Privacy Protection Act Compliance

We are in compliance with the requirements of COPPA (Childrens Online Privacy Protection Act), we do not collect any information from anyone under 13 years of age. Our website, products and services are all directed to people who are at least 13 years old or older.

Updating your personal information

We offer a ‘My details’ page (also known as Dashboard), where you can update your personal information at any time, and change your marketing preferences. You can get to this page from most pages on the site – simply click on the ‘My details’ link at the top of the screen when you are signed in.

Online Privacy Policy Only

This online privacy policy applies only to information collected through our website and not to information collected offline.

Your Consent

By using our site, you consent to our privacy policy.

Changes to our Privacy Policy

If we decide to change our privacy policy, we will post those changes on this page.
Save settings
Cookies settings