Чт. Чер 13th, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Навесні 2022 року компанія Karcher Україна започаткувала волонтерський проєкт, що покликаний допомогти очистити українські міста, які постраждали внаслідок військових дій російської федерації.

У межах ініціативи “Karcher прибирає Україну” команда досвідчених працівників здійснює прибиральні роботи в українських містах, що перебували під російськими обстрілами та зазнали руйнувань. Так, зокрема, днями спеціалісти німецької компанії допомогли прибрати територію одного з інфраструктурних об’єктів Києва, у який нещодавно влучили російські ракети.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Розпочався ж проєкт із запиту Бучанської міської ради до громадськості щодо допомоги в очищенні Бучі від наслідків російської окупації. Команда Karcher відгукнулася на звернення і долучилася до робіт разом із численними активістами.

Згодом компанія Karcher ухвалила рішення трансформувати свою багаторічну ініціативу з очищення та відновлення культурно-історичних пам’яток у волонтерський проєкт “Karcher прибирає Україну”. Тепер компанія, окрім очищення культурних пам’яток, парків, скверів тощо, спрямовує свої сили та ресурси також на відновлення громадських просторів на постраждалих українських територіях. У межах цього проєкту, окрім Бучі та Києва, вже були проведені очищувальні роботи в Ірпені та Макарові.

«Ми вважаємо своїм обов’язком сприяти збереженню та відновленню держави. Дуже багато співробітників компанії прагнуть взяти участь в ініціативі та допомогти в очищенні територій. Ми віримо, що вже незабаром на кожній вуличці спокійно гулятимуть люди, а від дій загарбників не залишиться і сліду», – розповідає директор департаменту продукт та маркетинг Тетяна Скрипник.

Досвід, набутий командою Karcher у Бучі, показав – існує потреба в техніці, яка здатна ефективно працювати у важких умовах експлуатації. У підсумку, за словами керівника проєкту Андрія Череднікова, було ухвалене рішення посилити парк техніки і залучити до роботи значно потужніші машини:

«Вкрай важливою виявилася автономність техніки: ми працювали в місцях, де не було ані води, ані електрики. Зараз, зокрема, ми використовуємо повністю автономний апарат високого тиску HDS 13/35 TR з функцією підігріву води – він має все необхідне для довготривалої роботи без підключення до електромереж та водопостачання. Також ми отримали від головного офіса Karcher по-справжньому ексклюзивну техніку – комунальну конвеєрну машину МСМ 600. Вона здатна досягати швидкості 42 км/год, що забезпечує високу продуктивність прибирання. А великий контейнер для сміття об’ємом 6 м? та фільтр площею 26 м? гарантують тривалі цикли підмітання. Така техніка є фактично незамінною під час масштабних робіт, які виконує команда Karcher на постраждалих територіях».

Наступний пункт на маршруті ініціативи – Чернігів. Водночас у компанії запрошують до “співучасті” у проєкті: Karcher просить людей ділитися варіантами локацій, зокрема безпосередньо об’єктів комунальної інфраструктури, для проведення очисних робіт. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму на сайті.

Підтримка, яку надає Karcher Україні, не обмежується цим проєктом. Компанія передала Червоному Хресту України польову кухню для забезпечення їжею біженців, а також підтримала медичну сферу, надавши лікарням необхідну техніку – пароочисники, мийки високого тиску, засоби для дезінфекції та прилади для очищення повітря. Окрім того, загальними зусиллями декількох європейських представництв Karcher було зібрано та доставлено в Україну близько 50 тонн гуманітарного вантажу.

«Karcher завжди підтримував Україну, вбачаючи в ній значний потенціал. Події останніх трьох місяців лише підтвердили стійкість та силу нашої держави. Я пишаюся героїзмом нашої нації та безмежно вдячний нашим співробітникам, які щодня не лише виконують свої прямі робочі обов’язки, а й знаходять у собі сили та натхнення займатися волонтерством для підтримки нашої незламної Батьківщини», – говорить генеральний директор Karcher Україна Іван Бечко.

Довідка

Karcher – провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

Станом на 2020 рік концерн Karcher представлений 130 компаніями в 73 країнах світу зі штатом працівників у 13 500 осіб. Понад 50 000 торговельних і сервісних пунктів у всьому світі забезпечують безперебійне обслуговування клієнтів.

Офіційне представництво Karcher в Україні відкрито 2006 року. Штат працівників складає понад 250 осіб. 2018 року українське представництво було визнано дочірньою компанією Karcher номер один у світі.

Широкий спектр техніки і послуг Karcher орієнтований на побутових, комерційних і промислових споживачів. Компанія відома своїми очисниками високого тиску, обладнанням для догляду за садом і автомобілем, технікою для очищення підлоги та пилососами.

Інновації від самого початку є найважливішим фактором зростання і невід’ємною частиною корпоративної культури компанії. Близько 90% всіх продуктів Karcher, представлених у продажу, мають не більше п’яти років з моменту розробки. Загалом понад 1000 працівників займаються дослідженнями і розробленням у Karcher.

У всіх сферах своєї діяльності компанія приділяє велику увагу охороні довкілля і надає великого значення відповідальності бізнесу перед суспільством. 

Більше інформації: https://www.karcher.com/ua