Вт. Тра 21st, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Сервіс Glovo запустив у додатку послугу виклику лікаря додому у партнерстві з компанією Universum Clinic. Опція вже доступна для користувачів у Києві та Львові. Для користувачів додатку Glovo на території усієї України[1] також продовжує працювати послуга замовлення медичних онлайн-консультацій.

Компанія Glovo продовжує розширювати можливості користувачів додатку, збільшуючи асортимент послуг та їх доступність на території всієї країни. Відтепер у додатку Glovo користувачі у Києві та Львові можуть замовити послугу візиту лікаря додому.  Найближчим часом послуга стане доступною і для інших міст.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

“Телемедицина це світовий тренд, її ринок стрімко зростає і за прогнозами аналітиків становитиме понад $218 млрд у 2026 році (проти $69 млрд у 2020 р)[2]. Серед 25 ринків присутності Glovo, Україна стала першою країною, де запустили послуги медичних онлайн-консультацій (пізніше – ще у Португалії) та виклик лікаря додому. Розвиваючи вертикаль телемедицини, ми прагнемо показати, що з додатком Glovo легкодоступними у два кліки стають навіть медичні послуги і професійна допомога. Наступний крок – це запуск послуги лікаря додому, покриття якої буде також поступово розширюватися. Ми продовжуємо працювати над розвитком нашого маркетплейсу і залучати українських користувачів до новітніх трендів,“ – розповів Євген Тришин, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Інтерфейс замовлення послуги залишається без змін для максимальної зручності користувачів сервісу Glovo. Для здійснення замовлення потрібно з головного екрану додатку перейти до бабблу “Здоров’я”, де вибрати опцію “Медичні послуги” та потрібного фахівця. У додатку доступні лікарі з компанії Universum Clinic різних напрямів: терапевт, педіатр, хірург, отоларинголог, дерматолог, кардіолог. Після обрання спеціаліста та оформлення замовлення користувач має очікувати на дзвінок від лікаря у найближчу годину. Під час розмови лікар уточнить необхідні деталі від користувача[3], зокрема, узгодить адресу, день та час візиту. За підсумками візиту користувач отримає медичне заключення у погодженому з лікарем форматі – на зручний месенджер або на пошту. Вартість послуги залежить від спеціаліста та коливається у межах 1300 – 1800 грн. Користувач може обрати формат оплати під час візиту лікаря: готівкою або карткою через термінал. У разі виникнення проблем під час надання послуги, користувачі можуть звернутися на гарячу лінію компанії Universum Clinic, а на випадок проблем з роботою додатку  радимо звернутися до служби підтримки у додатку Glovo.

Нагадуємо, що також у додатку Glovo працює послуга замовлення медичних онлайн-консультацій. Після сплати замовлення, користувач отримає дзвінок від обраного лікаря, а також медичне заключення у зручний для себе спосіб. Послуга доступна на території всієї України та користувачів, які перебувають за кордоном. Для цього користувачу додатку Glovo потрібно обрати геолокацію з будь-якою адресою на території України та зробити замовлення.

“Ми запускали послугу медичних онлайн-консультацій з доступом у додатку на території всієї України, тобто далеко за межі міст, де працює наш сервіс кур`єрської доставки. За півтора місяці роботи послуги ми побачили попит на неї як у великих містах, так і в невеликих населених пунктах, селах, де наш сервіс не був представлений і ця послуга стала першим і успішним знайомством з додатком Glovo для користувачів” – додав Євген Тришин, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

Glovo – мультикатегорійний сервіс, який має на меті зробити міста доступними для споживачів, дозволяючи їм отримати будь-який продукт чи послугу за запитом менш ніж за годину. Щоб розпочати користуватися сервісом Glovo, необхідно завантажити додаток з App Store або Google Play на свій смартфон, створити обліковий запис, додати платіжну картку та визначитися із замовленням або послугою. Користувачами додатку Glovo можуть стати лише повнолітні особи

Стежте за новинами Glovo в Instagram або дайджесті, щоб швидко отримувати новини про можливості разом із сервісом.

Все буде Україна!

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1300 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн. активних користувачів, замовлення доставляють більше 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 130 тис. Щомісяця кур’єри платформи Glovo доставляють понад 6.7 млн. замовлень у всіх країнах, де є сервіс.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до війни був представлений у 39 містах. Наразі сервіс працює у 28 містах. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.

 

[1] Окрім АР Крим та території проведення ООС

[2]https://www.researchandmarkets.com/reports/5354555/telemedicine-market-global-forecast-impact-of

[3] При оформленні послуги лікар отримує лише контактний номер телефону користувача