Вт. Тра 21st, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

21 березня 2022, Київ. Під час війни компанія Glovo запустила нові послуги у додатку, які доступні для користувачів на території усієї України[1].

Компанія Glovo продовжує вдосконалювати роботу сервісу та розширювати можливості всіх учасників платформи – користувачів додатку, кур’єрів і партнерів. Відтепер користувачам додатку Glovo на території усієї України доступні нові опції: зробити внесок до благодійних фондів і замовити медичні онлайн-консультації.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

“До війни наш сервіс більше був сфокусований на вертикалі доставки з ресторанів, супермаркетів, аптек, магазинів. Ми відновили роботу на другий день війни, адже можемо допомагати та підтримувати тут і зараз усіх, хто потребує доставки товарів першої необхідності. Тепер ми адаптували нашу платформу до реалій сьогодення, зробивши додаток доступним не лише в тих містах, де діє кур’єрська доставка, але й на території всієї країни. Тепер користувач Glovo кожного куточку України може отримати консультацію лікаря телефоном або задонатити до фонду та гуманітарної організації,“ – розповів Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo у Східній Європі і Центральній Азії.

На усій території України для користувачів додатку Glovo тепер доступні два баббли “Допоможи Україні!” та “Здоров`я” у новому форматі.

У бабблі “Допоможи Україні!” можна зробити внесок до фонду “Повернись живим” або Товариству Червоного Хреста України. Розмір внеску варіюється від 10 грн до 10 тисяч гривень. Щоб зробити донат необхідно обрати розмір внеску та підтвердити замовлення. Після підтвердження, суму буде списано з платіжної картки користувача.

У бабблі “Здоров’я” доступні дві опції замовлення медичних онлайн-консультацій. Опція “Медичні послуги” має інформаційний характер та містить контактні телефони лікарів різного профілю, які надають безкоштовні консультації. У переліку лікарів представлені: терапевт, кардіолог, гастроентеролог, пульмонолог, ревматолог, рентгенолог, ендокринолог, нефролог. Для того, щоб зателефонувати лікарю його номер потрібно скопіювати з додатку до опції набору номеру у своєму телефоні.

Опцію “Онлайн-консультації” сервіс Glovo запустив у партнерстві з Universum Clinic, фахівці якої надають медичні консультації. У переліку доступні лікарі різних напрямів: гінеколог, лор, ендокринолог, уролог, психолог, невролог, хірург, терапевт. Щоб скористатися послугою потрібно обрати лікаря, сплатити послугу через додаток і почекати на дзвінок від лікаря. Запити на онлайн-консультації опрацьовуються у порядку черги. Медичне заключення на основі консультації користувач отримає у зручний для себе спосіб – у месенджері або на пошту.

Glovo – мультикатегорійний сервіс, який має на меті зробити міста доступними для споживачів, дозволяючи їм отримати будь-який продукт чи послугу за запитом менш ніж за годину. Щоб розпочати користуватися сервісом Glovo, необхідно завантажити додаток з App Store або Google Play на свій смартфон, створити обліковий запис, додати платіжну картку та визначитися із замовленням або послугою. Користувачами додатку Glovo можуть стати лише повнолітні особи.

Стежте за новинами Glovo в Instagram або дайджесті, щоб швидко отримувати новини про можливості разом із сервісом.

Бережіть себе та одне одного.

Все буде Україна!

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1300 містах у 25 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній Азії, Африці. Щомісяця у всьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн. активних користувачів, замовлення доставляють більше 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 130 тис. Щомісяця кур’єри платформи Glovo доставляють понад 6.7 млн. замовлень у всіх країнах, де є сервіс.

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та до війни був представлений у 38 містах. Наразі відновив роботу у 23 містах. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо сервісу звертайтеся до oridkous@be-it.com.ua.

[1] Окрім АР Крим та території проведення ООС