Сб. Янв 29th, 2022

Зручно, сучасно та з великим вибором продуктів на будь-який смак. У Кам’янському Varus відкрив новий супермаркет: на проспекті Перемоги, 14. Цей магазин став своєрідним різдвяним подарунком мешканцям міста.

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, новий супермаркет Varus відкрився у Кам’янському. Він працює на проспекті Перемоги, 14. Зручний та сучасний дизайн магазину, великий вибір продовольчих та непродовольчих товарів сподобаються найвибагливішим покупцям.

На площі 750 кв. м представлено м’ясо, ковбаси, рибу, свіжі овочі та фрукти, молочну продукцію, консерви та кондитерські вироби, а також заморожені страви: все необхідне, щоб купити товари як для щоденного харчування так і до святкового столу.

Окремо слід зазначити навігацію – вона зручна, інтуїтивно зрозуміла. Проходи між рядами просторі, відділи позначені помітними вивісками.

У новому магазині працює сім кас: п’ять звичайних та дві каси самообслуговування. При необхідності продавці Varus підкажуть клієнтам, як користуватися новими касами. Для зручності клієнтів супермаркет працює цілодобово.

Довідка

Varus – національна мережа супермаркетів, представлена на ринку продуктового рітейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі. Станом на січень 2022 року торговельна мережа налічує 111 супермаркетів.