Сб. Янв 29th, 2022

Наприкінці жовтня  у Краматорську по вулиці Ювілейна, 50 А, відкрився перший супермаркет «Семья» загальною площею понад 2000 кв. м.

Про це RAU повідомила прес-служба компанії. Новий супермаркет мережі, яка розвивається у східному регіоні України, має міні-кафе, де можна скуштувати страви власного виробництва, кулінарний цех, пекарню та винотеку.

Будівництво нового супермаркету в Краматорську тривало півроку. Керівництво мережі та креативна команда, що працювала над проектом, ставили собі за мету відкрити сучасний, стильний та зручний магазин, де буде приємно робити щоденні покупки.

Особливу увагу при проектуванні торгової точки приділили тому, щоб тут було достатньо вільного простору, оскільки магазин працює у форматі відкритого маркету. За допомогою дизайну магазин поділений на різні зони, які об’єднані однією ідеєю. Вільний простір, комфортна дистанція для огляду стелажів з товарами, зручна навігація та як бонус – зелена стіна-фотозона біля виходу із супермаркету – усе це зроблено для комфортного шопінгу відвідувачів.

Площа торгової зали краматорського супермаркету «Семья» – 1430 кв. м, загальна площа – 2011 кв. м. З появою супермаркету місто отримало 130 нових робочих місць.

Асортимент мережі адаптовано під кожного покупця: тут є як вітчизняні, так і імпортні товари. Також новий супермаркет має власне виробництво, тому тут можна придбати готові страви для обіду чи вечері. Також до складу власного виробництва входить пекарня торгової марки “Мелено”, де виготовляють хліб, випічку та кондитерські вироби.

Якість свіжих риби та м’яса постійно контролюють. А серед делікатесів є навіть устриці. Винотека магазину має широкий вибір вин українських та іноземних виробників.

Для зручності покупців торгову точку обладнали експрес-касами та касами самообслуговування. З акціями та вигідними пропозиціями можна ознайомитись на сайті компанії. Програма лояльності мережі працює через мобільний додаток та чат-бот у viber.