Вт. Тра 21st, 2024
u0432u0430u043au0430u043du0441u0456u0457

Smart Home від Алло – найбільший в Україні магазин товарів, що підключаються до екосистеми Mi Home для швидкого й зручного управління пристроями розумного будинку.

Smart Home знаходиться в Києві, в ТРЦ Retroville, за адресою: проспект Правди, 47. Але цей магазин площею – близько 500 кв. м – нагадує справжній будинок. В ньому представлений великий асортимент товарів від китайських брендів Xiaomi, Viomi, Yeelight, Roborock, Soocas, Deerma, Smartmi, Dr. Bei , а простір торговельної точки нагадує справжню оселю з повноцінною інфраструктурою, де можна знайти все: від часничниці та зубних щіток до тренажерів, колясок і навіть дрифт-картів, повідомляє RAU.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Кожну зону Smart Home – нового формату магазинів від мережі Алло – укомплектовано відповідною технікою та гаджетами, які можна протестувати прямо на місці, у живому інтер’єрі. Наприклад, тут є кухонний острівець із вбудованою технікою, зокрема фільтрами для води, електрочайниками, холодильниками та іншим приладдям, потрібним для приготування й зберігання здорової їжі.

У зоні чистоти можна влаштувати тест-драйв робота-пилососа. У зоні персонального догляду в повному обсязі представлено продукцію з категорії «краса і здоров’я»: зубні щітки, бритви, дзеркала, фени, стайлери, плойки та багато іншого. Але особливим простором є зона вітальні.

Також тут представлено ТВ-панель від бренду Xiaomi з діагоналлю 98? – найбільшим в Україні виставковим зразком, який можна придбати. Крім цього, є зD0?ни спорту, дитячих товарів, інструментів, зоотоварів і безліч іншої продукції з категорії «smart».

«Мета Smart Home – продемонструвати доступність технологій для кожного. Оскільки левова частка часу минає в стінах будинку, ми вирішили показати на реальному прикладі, наскільки легшим і приємнішим може стати життя за допомогою сучасних технологій. Так з’явився концепт – будинок в магазині. Подібні шоу-руми вже набули неабиякої популярності у світі. Перший український флагман знаходиться в Києві, але вже найближчим часом ми плануємо відкрити Smart Home і в інших містах України», – говорить директор з розвитку та форматів мережі Алло Микола Астапов.

Довідка

АЛЛО – це сучасний інтернет-магазин для тих, хто хоче стати краще, технологічніше, та тих, хто бажає жити комфортно. Найбільший ритейлер смартфонів і гаджетів, товарів для дому та відпочинку, експерт з товарів для керування пристроями розумного будинку і зручною доставкою замовлень на пошту, додому і до магазинів у 142 містах України.
Allo.ua – тицяй що хочеш!