«Епіцентр» відкриває торговельний центр у Прилуках

Мережа «Епіцентр» відкриває свій другий торговельний центр у Чернігівській області (перший було відкрито 2011 року у Чернігові). Він стане 14 торговельним центром, з відкритих та переформатованих у 2019 році.

Торговельний центр на вул. Юрія Коптєва, 59К у Прилуках збудовано на місці закинутого цеху №9 заводу «Будмаш». 

Навколо торговельного центру проведено капітальний ремонт зупинки громадського транспорту та облаштовано тротуарні доріжки.

За словами заступника генерального директора, директора з роздрібної торгівлі «Епіцентр К» Володимира Гончарова, будівництво та відкриття торговельних центрів оптимального формату (4000-6000 кв. м) в районних центрах та невеликих містах обласного підпорядкування – стратегія компанії «Епіцентр», мета якої — надати доступ українським споживачам в усіх курточках України до сучасного торговельного обслуговування європейського рівня.

Площа ТЦ у Прилуках складає 4 783 кв. м. У відділах торговельного центру представлено широкий вибір непродовольчих товарів: будівельні матеріали, вироби з дерева та металу, покриття для підлоги, плитка, фарби, меблі, інструменти, все для саду, побутова техніка та хімія, автотовари, товари для дітей, посуд, канцелярія та зоотовари.

Крім того, у новому торговельному центрі «Епіцентр» буде представлена мережа спортивних магазинів Intersport.ua.

Всі товари з торговельного центру можна буде замовити онлайн, оформивши доставку, або самостійно забравши на ТЦ.

До послуг відвідувачів також працюватиме форматно-розкрійна дільниця, кафе, відділення банку і власний автомобільний паркінг.

У дні відкриття 28-29 грудня на відвідувачів чекають дарунки та розіграші. Перші 100 покупців стануть власниками телевізорів, мікрохвильових печей, мультиварок та інших дарунків. Відбудеться розіграш подарункових сертифікатів на 50 тис. грн.