Виробник турникетів SICH та мережа б’юті-просторів G.Bar запустили благодійну колаборацію
Виробник кровоспинних джгутів SICH та мережа б’юті-просторів G.Bar організуввали несподівану колаборацію та випустили лімітовану серію наборів Already Set із сертифікованими турнікетами до роковин повномасштабного вторгнення рф.
Головна ідея ініціативи – продемонструвати, що в умовах війни турнікет має бути під рукою не лише на фронті. Адже існують постійні ризики ракетних атак, ДТП, побутових або виробничих вибухів. Внаслідок отриманих травм людина може загинути від критичної кровотечі вже протягом двох хвилин. Тому у межах колаборації професійний засіб для зупинення кровотечі інтегрували у щоденну косметичку. Тепер турнікет – це така ж база у жіночій сумці, як і червона помада, — повідомила пресслужба SICH.
Набори Already Set випущені обмеженим тиражем. Придбати набір можна з 23 по 28 лютого в усіх просторах G по Україні. Увесь прибуток з кожного виробу передадуть фонду «Землячки» на забезпечення військовослужбовиць базовим спорядженням.
Довідка
«СІЧ Україна» – найбільший український виробник кровоспинних джгутів SICH-Tourniquet. З 2014 року компанія виробляє інструмент «номер один» у сучасних цивільних і військових аптечках. Офіційний постачальник Міністерства оборони України, Національної гвардії та
поліції.
G.Bar – міжнародна мережа б’юті просторів з українським корінням, яка була заснована у 2015 році в Києві. Наразі G?Bar налічує 67 просторів по всьому світу.

Пишу матеріали на теми підприємництва. Слідкую за магазинами, продавцями та покупцями 😉