Вт. Січ 7th, 2025

Бренд Louis Vuitton вражаючий тимчасовий магазин 57-й Східній вулиці Нью-Йорку, який працюватиме, поки відбувається реконструкція їхнього флагманського магазину на 5-й Авеню. Нова локація поєднує в собі торговий простір, кафе та осередок культури, пише RAU.

Тимчасовий магазин, який відкрився 15 листопада 2024 року, став найбільшим простором Louis Vuitton у Сполучених Штатах. Тут пропонують відвідувачам багатогранний досвід шопінгу, поєднуючи моду, культуру та гостинність. У магазині представлена ексклюзивна колекція речей, кафе та шоколадна крамниця, а також спадщина Луї Віттона у скульптурних інтер’єрах, розроблених у співпраці з Шохеєм Шігемацу з OMA.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

Нагадаємо, модний дім Louis Vuitton та Нью-Йорк мають багату спільну історію, яка почалась у 1898 році, коли бренд почав продавати свою продукцію у США. 1980 року бренд відкрив свій перший окремий магазин у Нью-Йорку на 57-й вулиці. Новий магазин продовжує традицію бренду поєднувати «французьке мистецтво життя» з енергією мегаполіса Нью-Йорка. Магазин відкриється 15 листопада 2024 року і стане найбільшим простором Louis Vuitton у Сполучених Штатах.

Височенний атріум зі скульптурами, що здіймаються в повітря

Розташований на розі П’ятої авеню та 57-ї вулиці, магазин Louis Vuitton займає визначну будівлю в стилі ар-деко, відому своїми великими арковими вікнами. На фасаді демонструється святковий дизайн на тему каруселі, з експозицією на першому поверсі, що висвітлює рухомих карусельних тварин під високим арковим вікном. Вони обрамлені великим жирафом і страусом на тлі блискучої підсвітки у формі квітів-монограм.

Інтер’єр магазину запрошує відвідувачів до великого атріуму. Розроблена у співпраці з дизайнером Шохеєм Шігемацу з архітектурної студії OMA, ця інсталяція втілює спадщину французького бренду у вигляді височенних скульптур, що оживають у валізах. Кожна з чотирьох веж здіймається на шістнадцять метрів.

Культові валізи Courrier Lozine 90 складені та вирівняні таким чином, що утворюють звивисті, зигзагоподібні структури. Такі матеріали, як полотно Monogram та металеві елементи оздоблення, нагадують про знакові дизайни Луї Віттона.

Атріум пропонує більше, ніж просто високі стовбури; 16-метрова стіна з дзеркальних сумок Louis Vuitton створює скульптурну архітектурну особливість. Ця стіна, побудована з рядів сумок Keepall і Speedy, що чергуються, додає дизайну магазину ритму і руху. Поряд з цим, на великих фресках зображені візерунки Яйої Кусама та Такаші Муракамі, що відсилають до колаборацій бренду та його постійного переосмислення класичних мотивів.

П’ятиповерхове дослідження Louis Vuitton

На чотирьох з п’яти поверхів кожна секція відкривається до центрального атріуму, що забезпечує природне освітлення та відкрите, повітряне відчуття. Прихильність Louis Vuitton до сталого розвитку помітна у виборі дизайну магазину. Меблі з попередньої локації були переобладнані, а нові кураторські експонати включають колекційні вінтажні та сучасні дизайни від відомих творців, таких як Карло Молліно та Шарлотта Перріан. Роботи американських і нью-йоркських художників, таких як Тодд Еберле і Кайо Фонсека, додають інтер’єру місцевого колориту, поєднуючи розкіш і відчуття місця.

Планування магазину передбачає, що кожен поверх присвячений окремим категоріям Louis Vuitton. На першому поверсі представлений широкий вибір шкіряних виробів, включаючи сумки, аксесуари та речі для подорожей, з майстрами на місці для персоналізації. На другому поверсі представлена жіноча колекція, а третій поверх присвячений чоловічій лінії. На п’ятому поверсі розташовані приватні лаунжі, де представлені колекції Art de la Table та Objets Nomades. На цьому поверсі також є ексклюзивна «таємна кімната», де в атмосветі, натхненній лофтом, представлені високі ювелірні прикраси та годинники.

Поєднання культури та кухні

На четвертому поверсі відвідувачі зустрічають Le Cafe Louis Vuitton, концепцію кафе та бібліотеки. У кафе з теплою атмосферою, натхненною лофтом, від стіни до стіни розставлені книги, куратором яких є редактор Ян Луна, з акцентом на нью-йоркських художників і тематику. На полицях представлено близько 650 найменувань книг, у тому числі видання Louis Vuitton Editions, що відображають мистецтво, архітектуру та моду.

Louis Vuitton приносить кулінарний досвід французьких шеф-кухарів Арно Донкеле та Максима Фредеріка до Нью-Йорка у вишуканий, але доступний спосіб. У співпраці з місцевими шеф-кухарями Крістофом Белланка та Мері Джордж, кафе пропонує винахідливе меню розкішних закусок, від равіолі з трюфелями, вибитих квіткою Monogram, до тарталеток з візерунками Дам’є. Ця концепція пропонує невимушену, але вишукану кухню з французькими та нью-йоркськими впливами.

Для любителів шоколаду Le Chocolat Максим Фредерік відкриває свій перший магазин у США, пропонуючи авторські шоколадні цукерки, виготовлені командою Фредеріка в Парижі. Від класичних шоколадних плиток до грайливих витворів, таких як Vivienne on a Malle, ця шоколадна лінія включає в себе інгредієнти преміум-класу, що постачаються з Франції, В’єтнаму та інших країн. Кожен витвір демонструє прискіпливу увагу Louis Vuitton до деталей і високі стандарти якості та смаку.

На честь відкриття магазину Louis Vuitton представляє капсульну колекцію, натхненну культовим стилем Нью-Йорка. Серед найяскравіших новинок – сумка Neverfull Inside Out жовтого кольору, сумка Speedy Soft з яскравими бирками та модель Capucines, оздоблена панелями з мотивами хмарочосів. У чоловічій колекції представлені речі, натхненні міськими номерними знаками, а грайлива фраза «LV з 1854 року» є відсиланням до спадщини Луї Віттона.