Нд. Лис 17th, 2024

В Україні відкрився перший універсальний віртуальний торговельний центр Kyiv Metamall. Вже зараз можна створити в ньому свою віртуальну вітрину безоплатно, повідомляє UCSC.

Віртуальний ТРЦ відкрити на базі глобальної метаплатформи Evveland, яка працює у десятках країн Європи, Північної та Південної Америки.

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c

“Потрапити” до ТРЦ у метвсесвіті можна надіславши Kyiv Metamall запит. Далі ви отримаєте на пошту запрошення з кодом доступу до адмінчастини вітрини. За допомогою неї потрібно наповнити віртуальну вітрину та керувати її вмістом, можна легко і швидко змінювати експозицію онлайн.

Особливість української платформи в тому, що відвідувач може зайти у віртуальну вітрину навіть з мобільного телефону.

Як працює віртуальна вітрина чи шоурум?

Це нова форма представлення продукту та взаємодії з покупцем в інтернеті – у форматі web3.

Відвідувачі “заходять” всередину вітрини і бачать не просто пласку картинку продукту, а об’ємний простір, де можна роздивитися вміст під різними кутами.

На локальному ринку віртуальна вітрина може розширити аудиторію компанії, пропонуючи відвідувачам імерсивний досвід. Також це можливість виділитися серед конкурентів.

Якщо у вас є віртуальна вітрина, це дає змогу брати участь у онлайн-виставках в Україні та за кордоном і залучити додаткову аудиторію.

Такий шоурум може використовуватися для презентації проєкту, залучення партнерів та інвесторів.

Мати віртуальну вітрину може будь-яка компанія, від інвестфонду до виробника ювелірних прикрас, піцерії та салону краси.

Відмінність від простої веб-сторінки

Це 3D простір з візуальними і звуковими інструментами. Ідея вітрини в тому, щоб відвідувач не лише читав і дивився, а й слухав та навіть відчував.

Серед візуальних інструментів: банери (точки входу), екрани, 3d елементи.

На думку експертів, незабаром з’явиться можливість підключати до віртуальної вітрини віртуального асистента, який розповість про товар та дасть відповіді на запитання.