Сб. Лис 16th, 2024

До Нового року лишається кілька тижнів, а це означає, що в багатьох домівках скоро мерехтітимуть яскраві вогні зелених красунь. Всеукраїнський сервіс доставки Zakaz.ua розповів, скільки коштують цьогоріч прикраси та штучні ялинки в супермаркетах, а також порадили, як обрати якісне святкове дерево. Про це далі у матеріалі.

Як обрати штучне дерево, які види пропонують на ринку

Штучна ялинка – це конструкція, що імітує натуральне дерево. Але на відміну від живого дерева вона не потребує води, не залишає сміття, не викликає алергічну реакцію і може використовуватися протягом багатьох років. Щоб штучна ялинка дійсно прикрашала будинок і створювала святковий настрій, дуже важливо правильно вибрати виріб. В першу чергу слід визначитися з видом новорічного дерева. Серед багатого вибору в асортименті магазинів пропонують наступні варіанти:

u0420u0438u0442u0435u0439u043b u0432 u0422u0435u043bu0435u0433u0440u0430u043c
  • Штучна класична ялинка. Ці деревця робляться з плівки ПВХ (полівінілхлорид), яка схожа на всім нам добре відомий новорічний «дощик». Це відмінний варіант для тих, хто планує заощадити кошти на покупку штучної ялинки. Вони симпатичні, легкі за вагою та в доступній ціновій категорії, а їх голочки м’які та не колються.
  • Штучна сосна. Робиться зі спеціальної волосіні, що дуже реалістично нагадують живі деревця сосни. Тому вони підійдуть тим, хто віддає перевагу саме цьому виду дерева. Єдине – якщо голки занадто довгі та рідкі – це завдає більше клопоту під час прикрашання. Щодо ціни, то штучні сосни дорожче, ніж ялинки з ПВХ. Варто зазначити, що також існують комбіновані штучні сосни та ялинки, які мають гілки литі, а голки з ПВХ. 
  • Лита штучна ялинка. Це справжня королева серед штучних дерев. Їх гілки виливаються зі спеціальних форм, тому від справжніх відрізнити можна хіба за запахом. Гілочки дерев з м’якою хвоєю майже як живі та відрізняються більшою екологічністю, пожежобезпечністю, простотою складання та довговічністю. А ось чим вона не може похвалитися, то це доступною ціною. Штучна лита ялинка коштує набагато дорожче від виробів з ПВХ та волосіні.

Також, щоб максимально бути задоволеним покупкою, потрібно підібрати оптимальний розмір ялинки для вашого помешкання, аби вона не створювала перешкод у приміщенні. Маленькі дерева, висотою до одного метра, зручно ставити на столи, тумбочки чи полички. Ялинки від 120 см до 180 см – вважаються оптимальним рішенням: виглядають ефектно, підходять у майже будь-яку оселю і їх легко прикрашати. Власники комерційних приміщень або помешкань великої площі можуть вибрати й більшу штучну красуню, аж до 3-х метрів.

Де купити та в яку вартість обійдеться новорічна красуня

Щоб штучне дерево слугувало довго та не один Новий рік прикрашало вашу оселю, фахівці Zakaz.ua радять купувати ялинки тільки в офіційних магазинах. Адже вони мають усі необхідні документи на новорічні товари та працюють з надійними постачальниками, які гарантують якість та екологічність виробу. 

Краще бути на 100% впевненим, що ваша штучна ялинка не містить шкідливих речовин (формальдегідів, фенолу) та є вогнестійкою. І погодьтеся, що вуличний торговець з базару навряд чи зможе вам гарантувати ці важливі вимоги.  

Зокрема, сьогодні новорічну ялинку можливо придбати навіть в супермаркетах під час звичного шопінгу з метою поповнення продуктових запасів вашого холодильнику, або зручно замовити все необхідне з доставкою на сайті Zakaz.ua одразу до дверей вашого будинку.

В новорічному асортименті популярних ритейлерів можна знайти ялинки до Нового року на будь-який смак і колір. Ціни доволі демократичні та залежать від розміру чи виду штучного дерева. 

Так, наприклад в мережі гіпермаркетів Ашан серед святкового асортименту можна знайти штучні дерева від 25 см до 2-х метрів. Маленькі декоративні ялинки до 1-го метра вартують від 50 до 400 грн. Звичайна хвойна ялинка з ПВХ-матеріалу висотою 1,5 м цьогоріч коштує 1 350 грн. 

Литі дерева є висотою 120 см, 180 см та 200 см, коштують від 950 грн до 3 000 грн. 

В мережі Vаrus також в продажу ялинки різного розміру. Крім того, до 21 грудня в асортименті можна знайти чимало штучних дерев за акційними знижками до 30%. Серед пропозицій є вироби з ПВХ-матеріалу та литі ялинки. Діапазон цін на новорічні дерева – від 42 до 3 499 грн.

В новорічному асортименті мереж МегаМаркет та Ultramarket частіше всього у продажу зустрічаються такі штучні дерева як сосни. Є чимало вже прикрашених дерев. В основному продаються декоративні дерева з білими кінчиками, калиною та шишками. Наприклад, штучна сосна Black Box Trees Creston Frosted (45 см) з декоративною горобиною та шишками коштує 553 грн. 

В мережі Космос також багатий вибір штучних дерев. Діапазон цін – від 59 до 1700 грн. 

В мережі Таврія В цьогоріч в онлайн-асортименті наявні ялинки майже всіх кольорів: білі, блакитні, темно-зелені, засніжені. Ціни на новорічну красуню стартують від мінімальних 59 грн і сягяють до 5 399 грн. 

Скільки коштують іграшки та декор. Що стосується новорічних прикрас, тут полички усіх ритейлерів приємно вражають широким асортиментом. Ціни різняться та залежать від матеріалу виготовлення та дизайну. Наприклад, новорічні кульки пропонують як різні за розмірами, так і зовнішнім виглядом: набір маленьких стартує від 40 гривень, середніх – від 80 грн, а великих – від 150 гривень і більше. Крім того, цього року на поличках супермаркетів можна знайти новорічні прикраси з патріотичною тематикою: жовто-блакитні кульки, іграшки із зображенням або у формі тризубу і т.д.

Також в асортименті чималий вибір гірлянд: різні кольори, кількість лампочок, довжина – все це впливає на ціну. Ознайомитися з повним асортиментом ритейлерів, цінами на новорічні прикраси та декор ви можете на сайті сервісу доставки Zakaz.ua.