20 березня ТРЦ і БЦ Retroville зазнав ворожого обстрілу, що призвело до понівечення магазину NOVUS, який там знаходиться. Наразі магазин відновили і він розпочав роботу минулої п’ятниці. У відновлювальні роботи магазину вклали 20 мільйонів гривень, пише allretail.ua.
Світлана Данько – директор департаменту категорійного менеджменту тривалий час мешкала у магазині, коли почалася повномасштабна війна. Все для того, щоб люди мали харчі: «Особисто для мене це було про відповідальність до людей, про продовольчу безпеку. Про те, щоб бути з киянами, що не поїхали, до кінця. І надати їм можливість отримати харчування. Це мій особистий внесок у перемогу і спокій людей».
Ілона Логвінова, завідувачка відділу власного виробництва NOVUS, знаходилася під час ракетного удару безпосередньо у магазині на робочому місці. «Був дуже сильний вибух, стеля впала на мене і я почала звідти вибиратися. Ти біжиш, переступаєш через скло, навколо все розкидано, там іскрить, там вода на мене ллється. І я розуміла, що там є ще люди. Все як у фільмі жахів»,– пригадує страшний день Ілона.
«Нашим з вами спільним бажанням було знову побачити NOVUS у Retroville. З’їсти булочку з кавою і купити щось до вечері саме в цьому магазині, бо він не просто флагман, а ще і символ відродження нашої столиці», – ділиться PR-менеджер мережі Кристина Івченко.
У мережі розповідають, що до відродження магазину, саме так компанія називає повторне відкриття, готувались дуже ретельно, сподіваючись, що відвідувачі ще дужче полюблять цей магазин.
![]()
«Це місце бачило багато посмішок, зустріло тисячі сімей, воно має свою життєву історію. І неодмінно мусить продовжувати свій шлях, жити, приносити радість і користь нашим відвідувачам. З Відродженням, наш флагман! Раді знову бачити наших постійних покупців і нові обличчя. Ви неодмінно вдруге закохаєтесь у цей NOVUS»,– ділиться генеральний директор мережі Марк Петкевич.
Олексій Панасенко – операційний директор мережі: «Багато говорять про те, що бізнес – це податки. Ми наповнюємо бюджет країни і в цей час це дуже важливо. Але насамперед для нас важливі наші покупці, люди, які нам довіряють. Ми не можемо не виправдовувати їхню довірю кожного дня. Для них наші магазини – це осередок спокою».
За майже два роки роботи покупці звикли до широкого асортименту, акційних пропозицій, ексклюзивів. Тож, як зізнаються в NOVUS, просто не могли розчарувати покупців, тому підготували вдосталь знижок і повернули вже знайомі й такі рідні людям відділи. Магазин працюватиме за графіком 8:00 – 22:00.
![]()
![]()
