НБУ: Українська економіка виходить майже з півторарічної кризи

Українська економіка виходить майже з півторарічної кризи, яка була спричинена пандемією COVID-19. Про це повідомляє mind.ua з посиланням на заяву заступника голови Національного банку України (НБУ) Дмитра Сологуба.

«Аналізуючи показники діяльності банківської системи з точки зору фінансової стабільності, ми бачимо, що економіка виходить з 16-місячної кризи. І, якщо подивитися на звіт з фінансової стабільності, можна побачити, що для банківської системи криза, по суті, так і не почалася. Хоча було багато побоювань, з огляду на поведінку банківської системи під час минулих криз. Зараз ситуація цілком нормальна», – зауважив Сологуб.

За даними аналітиків НБУ, стабілізації та економічному відновленню сприяє посилення внутрішнього попиту, який швидко зростає.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України не продовжуватиме впроваджені у 2020 році антикризові інструменти, зокрема реструктуризацію кредитів, у зв’язку з вичерпанням транзитивної природи потенційних реструктуризацій.

Схожі матеріали

Http://photo.unian.netHttp://photo.unian.net
У січні 2026 року загальний товарообіг України склав $9,9 млрд
У січні 2026 року загальний товарообіг України склав $9,9 млрд....
Читати далі
Share Icon Symbol Communication Connecting ConceptShare Icon Symbol Communication Connecting Concept
Обсяг тіньової економіки в Україні перевищує 1 трлн грн — Гетманцев
Обсяг недоотриманих податків через тіньові схеми в Україні оцінюється у...
Читати далі
VvpVvp
У четвертому кварталі зростання ВВП України прискорилося до 3% – Держстат
Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України у четвертому кварталі 2025...
Читати далі