Чт. Ноя 30th, 2023

Найбільша в Україні ювелірна мережа поповнилась ще п’ятьма новими магазинами, що відкрились по всій країні. Так, у жовтні свої двері відкрили магазини у Харкові, Одесі, Стрию та Славутичі, а в Луцьку чинний магазин оновив свій формат. Загальна кількість мережі вже сягнула 370 магазинів, повідомляє RAU.

Золотий Вік посилює свою присутність на ринку попри війну, що свідчить про стабільну зосередженість компанії на доступі українців до вишуканих ювелірних прикрас та якісному професійному обслуговуванні.

“Однією з ключових переваг мережі Золотий Вік – широкий вибір ювелірної продукції, що відзначається різноманітністю стилів та дизайну. Кожен наш клієнт має можливість вибирати серед широкого асортименту щось особливе саме для себе та своїх близьких. Ми пропонуємо прикраси на будь-який смак та гаманець, та головне – що такий вибір знаходиться поруч і доступний як у мегаполісах, так і у невеликих містах України”, – зазначають в ювелірній мережі.

З кожним відкриттям нового магазину Золотий Вік створює нові можливості для працевлаштування, що впливає на споживчу активність та підвищення життєвого рівня в різних містах. Розширення мережі підсилює внутрішній ринок ювелірної галузі. Все це сприяє підтримці та розвитку української культурної спадщини, яка відображена в дизайні багатьох ювелірних прикрас.

Тож, найбільша в Україні ювелірна мережа Золотий Вік запрошує українців завітати у нові магазини, що відкрилися:

  • м. Харків: пл. Конституції, 16, пр. Гагаріна, 179
  • м. Одеса, вул. Філатова, 84/1
  • м. Стрий, пл. Ринок, 29
  • м. Славутич,  Поліський квартал, 60
  • оновлений магазин у м. Луцьк, вул. пр. Сухомлинського, 1