Чт. Ноя 30th, 2023

Мережа Укрзолото має не тільки фірмові магазини у більш ніж у 90 містах України, а й власне ювелірне виробництво. Бренд постійно знаходиться в пошуках нових форматів та особливих дизайнів, які б задовольнили всі потреби клієнтів.

Відкривши в квітні 2023 року магазин у Дніпрі з повністю новим дизайном, Укрзолото не залишили спроб перевершити очікування, пише RAU.

І вже 7 липня відбулось святкове відкриття особливої корнер-зони з лімітованими колекціями прикрас. Вона розмістилась у фірмовому магазині Укрзолото за адресою: м. Київ, Кільцева дорога 1, ТРЦ Respublika Park. Новий відділ виконаний у рожевих кольорах та оздоблений світловим панно з зображенням амбасадорки бренду – Тіни Кароль. Спеціально для нових колекцій, бренд розробив повністю нові вітрини та особливе виставкове обладнання, завдяки якому можна роздивитись найменші деталі на прикрасах. Кожен елемент інтер’єру ретельно відібраний задля того, щоб створити приємну атмосферу затишку та розкоші для кожного відвідувача. Однак, брендова зона вражає не тільки естетичним видом, але й широким асортиментом унікальних прикрас. Адже на полицях розташовані золоті вироби з 15 лімітованих колекцій, що захоплюють погляди своїм оригінальним дизайном, якістю та розкішшю.

Амбасадорка бренду Укрзолото Тіна Кароль завітала до  магазину з коренер-зоною та оцінила прикраси з нових лімітованих колекцій. Народна артистка також оголосила про запуск свого іменного розіграшу. Переможець отримає золоту прикрасу з персональної колекції «Тіна Кароль».

Загалом, у фірмовому магазині Укрзолото в ТРЦ Respublika Park на площі 143 кв. м, окрім корнер-зони, розмістився відділ «DIAMONDS», в якому представлені ексклюзивні прикраси з діамантами та іншим дорогоцінним камінням найвищої якості. Також у магазині представлений широкий вибір обручок, золотих та срібних прикрас із нових колекцій.

Сьогодні мережа налічує 196 фірмових магазинів у різних куточках країни. Розширення географії бренду робить його більш доступним для покупців та дозволяє скористатись всіма перевагами, які надає мережа своїм клієнтам. У 2023 ріці в мережі Укрзолото відкрили 24 нових магазинів у різних форматах та продовжують удосконалювати дизайн.