Сб. Дек 9th, 2023

Це буде вже другий супермаркет ритейлера у місті. Відкриття заплановане на 29 вересня, магазин буде розташовний за адресою вул. Соборна, 132 А, його площа – 705 кв. м, асортимент нараховує близько 3000 SKU.

Про це пише Forbes Ukraine, передає RAU. Як відмічає видання, група компаній Таврія В, яка керує понад 130 супермаркетами та торговельними центрами, вийшла у формат «жорстких дискаунтерів» у 2021 році. Тоді ритейлер відкрив перший супермаркет Пюре з роздрібною ціною на 20?30% дешевше товарів-аналогів у конкурентів в Одесі. Унікальність формату полягала в транспортуванні товарів у піддонах, відкритій викладці товару та відсутності складу при магазині.

З того часу супермаркети Пюре відкрилися також у Миколаєві, Білгород-Дністровському, Нікополі та Подільську. «Формат продемонстрував сталий розвиток та отримав визнання серед покупців, що хочуть бути максимально раціональними. Саме внаслідок раціоналізації споживання дискаунтери сьогодні дуже популярні у Європі», – говорять в пресслужбі мережі.

Новий Пюре стане вже сьомим магазином групи під цим брендом.