Чт. Ноя 30th, 2023

Популярний в Україні сайт з пошуку роботи Work.ua з 10 серпня припиняє надавати послуги компаніям та брендам, які не припинили діяльність в рф, пише UCSC.

Work.ua розриває з ними всі контракти на мільйони гривень. Так, сайт більше не співпрацює з Unilever, Leroy Merlin, Raiffeisen Bank, Metro, LC Waikiki, Nestle, Auchan, OTP bank, Mondelez, Pepsico, P&G, Yves Rocher та іншими брендами.

Сьогодні ми розриваємо контракти на суму понад п’ять мільйонів гривень на рік. Повертаємо ці гроші їхнім власникам і в жодній мірі не хочемо більше бути причетними до діяльності цих компаній в Україні та світі, – заявила компанія.

Співзасновник та CEO Артур Міхно нагадав, що на гроші цих компаній ворог будує ракети, які вбивають українців.

Також Міхно закликав інші українські компанії для пошуку роботи наслідувати приклад Work.ua.

В українців є дві найхарактерніші риси — терплячість і сміливість. Ми довго проявляли терплячість. Спочатку вірили, що всі вони скоро теж вийдуть з росії. Потім, що просто не зрозуміли, й наші топменеджери таки зможуть переконати, показати їм Бучу, показати Маріуполь, показати знищені будинки та смерті… що несе співпраця цих компаній з ворогом на нашу землю. Але ні. Не змогли. Вибір цих компаній — бути з нашим ворогом. То нехай будуть! Лише з ним. Настав час проявити сміливість, — зауважив СЕО компанії.