Сб. Дек 9th, 2023

Західноукраїнська мережа маркетів Сім23, яка об’єднує близько 200 магазинів у форматі convenience store, представила перші маркети після ребрендингу. 20 липня у Луцьку відкрили одразу два маркети в новому бренді Сімі.

Компанія Клевер Сторс розпочала експансію нового бренду зручних маркетів Сімі в кінці 2022 року. Як повідомила RAU пресслужба мережі, перші два маркети після ребрендингу Сім23 розташовані у Луцьку за адресами: пр. Перемоги, 17 (працює з 2015 року) та пр. Соборності, 38 Б (працює з 2012 року). Локація та торгова площа лишилися незмінними, однак тепер гостей зустрічає абсолютно нова концепція зручності та емоцій.

“Сімі пропонує ретельно підібраний асортимент продуктів, орієнтований на потреби та вподобання своїх відвідувачів. Оновлено обладнання, встановлено сучасні модулі для приготування гарячих та холодних напоїв, облаштовано простір, що дозволяє швидко та комфортно перекусити прямо на місці”, – розповіли в мережі.

Спеціально для шанувальників “food to go” магазини отримали оновлений вибір різноманітних варіантів готових страв, включаючи гарячу та холодну їжу, свіжомелену каву та крижаний слаш, яскраві донати та фірмові фреш-бургери.

Стиль інтер’єру та екстер’єру Сімі в компанії характеризують впізнаваним дизайном, виконаним в яскравих брендових кольорах, що віддзеркалює сучасний та емоційний характер бренду. Покращена ергономіка торгового залу дозволяє ефективно здійснювати покупки, даруючи гостям позитивний досвід від відвідування оновлених маркетів.

“Для Сім23 завжди були пріоритетними побажання та потреби гостей, і перехід до нового бренду Сімі підтверджує цю позицію. Завдяки ребрендингу магазини отримали нове ім’я та стиль, ставши більш зручними, сучасними та позитивними – все, щоб дарувати гостям приємні емоції”, – підкреслив ритейлер.

Перетворення маркетів Сім23 в Сімі стало першим кроком в напрямку удосконалення та оновлення торгових точок мережі. Компанія планує поступово продовжувати ребрендинг інших торговельних точок з метою створення цілісного образу мережі на ринку.

Так, у липні загальна кількість маркетів у мережі досягла майже двох сотень точок. На 31 липня в компанії буде 199 об’єктів. За цей місяць свої двері відкрили або планують відкрити найближчими днями:

  • Сімі, м. Івано-Франківськ, вул.Коновальця, 146 Г
  • Сімі с. Крихівці, вул.Двірська, 24
  • Сім23 м. Луцьк, вул.Карбишева, 2
  • Сімі м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 2 А
  • Сімі м. Львів, вул.Городоцька, 187.

Довідка

Сім23 – мережа магазинів, що розвивається з 2012 року. Нараховує близько 200 маркетів на заході України, які працюють у Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Рівненській областях. Мережа входить до топ-10 мереж України за кількістю магазинів (дослідження GT Partners Ukraine, лютий 2022). Управляюча компанія – ТОВ «Клевер Сторс», Луцьк.