Сб. Дек 9th, 2023

Мережа супермаркетів Varus подбала про максимальний комфорт для своїх клієнтів і оновила функціонал сайту. Відтепер кожен може створювати власні списки обраних товарів, залишати відгуки, планувати свої покупки та зберігати все це в особистому кабінеті, повідомляє RAU.

Новий функціонал сервісу усвідомлених покупок varus.ua вже доступний для користувачів.

З останнім оновленням на сайті Varus з’явились такі функції:

  • Перелік обраних товарів

Улюблені товари більше не потрібно довго шукати на сторінках сайту — достатньо просто додати їх у перелік обраних в особистому кабінеті. Так користувач може з легкістю за кілька секунд знайти потрібний продукт при наступних покупках.

  • Персональні списки покупок

Для різних категорій продуктів можна створювати списки для вечірки, пікніку чи святкової вечері. А ще найцінніше — завчасно планувати свої покупки. Всі списки зберігаються в особистому кабінеті, також їх можна знайти прямо на головній сторінці.

  • Відгуки та коментарі до товарів

Поділитись своїм враженням про товари теж стало простіше: на сайті з’явилась можливість ставити оцінки та залишати коментарі до асортименту продуктів. Всі відгуки публікуватимуться на сайті, щоб допомогти клієнтам зробити правильний вибір під час шопінгу.

“Команда Varus щоденно працює над удосконаленням всіх наших сервіс, щоб забезпечувати клієнтів високою якістю обслуговування. Для цього ми інвестуємо в інновації, ретельно вивчаємо запити покупців та шукаємо нові рішення для покращення споживацького досвіду. Новий функціонал на нашому сайті – це  ще один крок до комфортного та швидкого шопінгу”, — розповідає e-commerce-директор Varus Олег Спірін. 

Нагадаємо, що окрім нових функцій, на сайті varus.ua також можна здійснювати онлайн-замовлення, дізнаватись детальну інформацію щодо кожного товару, відфільтровувати товари за певними категоріями, слідкувати за акційними пропозиціями та новинами мережі. Крім того, в окремих розділах на сайті зібрана вся інформація про новинки, товари власних торгових марок та програму лояльності VARUS Perfect.

Довідка

Varus – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 102 супермаркети у різних містах України.

Мережа Varus працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.