Сб. Дек 9th, 2023

Мережа магазинів Maag, що замінила в росії оригінальний бренд Zara, вже готується закрити частину торгових точок і, можливо, взагалі піти з російського ринку.

Такі підсумки перших трьох місяців роботи мережі, – повідомляє NV з посиланням на Telegram-канал Mash, пише RAU. “За нашою інформацією, попит на новинку виявився настільки поганим, що у магазинів виручка нижча в сім-вісім разів, ніж у іспанського оригіналу. Покупці не повелися на заміну — продажі рекордно погані. Якщо Zara робила на день 2?3 млн руб (а у вихідні й до 4 млн), то Maag отримують в районі 300 000 ?400 000 руб на день. Працівники розповідають, що тепер продати на мільйон за зміну — майже свято”, – сказано в повідомленні.

Також вказують на те, що співробітники отримують приблизно вп’ятеро менше, ніж раніше, тому вже почали “масово тікати з компанії”.

Водночас, як повідомляють росЗМІ, віце-президент Спілки торгових центрів: росія, білорусь, Казахстан Павло Люлін вважає, що говорити про закриття Maag за три місяці після відкриття поки рано. «Можна підтвердити, що справи з продажами у них йдуть не дуже добре, оскільки асортимент сильно відрізняється від того, що пропонувала Zara. Проте говорити про закриття через три місяці після відкриття, на наш погляд, ще рано», — сказав він.

Іспанський fashion-гігант Inditex, якому належать бренди Zara, Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius та інші, припинив роботу в рф у березні 2022 року. Магазини брендів одягу Bershka, Zara і Pull&Bear з квітня 2023 року знову запрацювали в росії, але під новими назвами. Bershka стала Ecru, Pull&Bear — DUB, а Zara — Maag. Колишні магазини Zara під новою назвою Maag почали відкриватися в москві з 27 квітня.