Ср. Дек 6th, 2023

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

Yakaboo передає книги постраждалим бібліотекам Чернігова

Національна книжкова платформа Yakaboo надала близько 200 книг централізованій бібліотечній системі Чернігова, щоб підтримати містян та допомогти відновити втрачений книжковий фонд через повномасштабне вторгнення. 27 лютого 2022 під час авіа бомбардування Чернігова Центральна міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського та бібліотека для дітей ім. О.П. Довженка (розташовані в одній будівлі) зазнали серйозних руйнувань. Були вибиті вікна і двері, пошкоджені стіни, сходи, покрівля та підлога, зруйнована система опалення та водовідведення. Загалом будівля зазнала пошкоджень на 70%. Значна частина книжок (20%) стала непридатною для користування. Багато книжок були посічені склом та уламками, залиті водою та пошкоджені через перепади температури.

Психологічні ретрити для волонтерок та госпітальєрок: новий напрям роботи «Фонду Маша»

Уже більше року проєкт «Незламна мама» від «Фонду Маша» повертає українок до життя. За цей час вони розширили напрями роботи. Спочатку допомагали переважно жінкам та їхнім дітям, які постраждали від війни: втратили рідних, житло тощо. Потім почали займатися психоемоційною стабілізацією українок, яких було звільнено з російського полону. Після – жінок та дітей, які вижили після воєнних злочинів, зокрема сексуальних. Проєкт «Незламна мама» почав працювати ще й з волонтерками та госпітальєрками.

Ювелірний бренд Sania Jeweler підтримає проєкт «Армія дронів»

 

Створено прикрасу-пропелер зі срібла, яка може використовуватись як сережка чи підвіска. Прикраса символізує віру в перемогу та свободу України. 1500 грн з кожної прикраси йтимуть на дрони для ЗСУ через файндрезингову платформу UNITED24. Придбати прикрасу можна на сайті.

Українські зірки в проєкті “ЗІРкові читання” для дітей Героїв та ВПО

Анна Трінчер, Олег Собчук, Alina Pash, ROXOLANA та Мішель Андраде виховували любов малечі до української літератури, співали та ділились лайфхаками зі збереження зору. Близько 70 тисяч дітей ВПО прийняв у свої обійми Львів та область. Серед них  – велика кількість дітей військовослужбовців та тих, хто втратив батьків через війну. Для них українська мережа оптик “Люксоптика” провела у Львові серію благодійних заходів “ЗІРкові читання”, місія яких – долучити дітей до читання книжок, закохати їх в українську літературу та надати корисні поради щодо збереження зору. Проєкт тривав кілька місяців, а його гостями стали понад 200 дітей.

Нагодувати тварин у притулках. Благодійні активності на підтримку чотирилапих

На початку року соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine від Kormotech опублікувала результати першого Всеукраїнського перепису притулків для тварин та дослідження їхніх нагальних потреб: з початку повномасштабного вторгнення кількість покинутих тварин в деяких областях України зросла вдвічі. Save Pets of Ukraine пропонує всім небайдужим «нагодувати» чотирилапих у притулках, долучившись до однієї з благодійних ініціатив: “Підвішений корм” для врятованих тварин Херсонщини, благодійна книга «Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні», благодійні футболки від Gidnist, промокод на сайті petslike.net, донат (на сайті Save Pets of Ukraine), волонтерство у притулку для тварин. З початку своєї діяльності (березень 2022) Save Pets of Ukraine надала 1375 тон гуманітарного корму та врятувала понад 300 тисяч чотирилапих.

Проєкт «Побігли разом» продовжив свій шлях на Львівському напівмарафоні

16 липня співробітники Carlsberg Ukraine пробігли півмарафон Run the World у місті Лева, за результатами благодійного забігу якого 80 000 грн. було передано 8 хлопцям-військовим з інвалідністю для проходження подальшої реабілітації. Ця подія продовжила внутрішній корпоративний проєкт «Побігли разом», який стартував у Києві у квітні цього року та долучила нових учасників до спортивного ком’юніті.