Сб. Дек 9th, 2023

VARUS продовжує благодійну ініціативу на підтримку проєкту «Дитинство без війни». У травні мережа разом із клієнтами зібрали 333 036 грн. Цієї суми вистачить забезпечити питною водою 500 дітей на 2 місяці, це майже 50 000 пляшок води по 1,5 літра. 

Долучитись до благодійного проєкту «Дитинство без війни» може кожен охочий. Для цього потрібно придбати акційні товари, які виділені на полицях магазинів VARUS тематичними підцінниками. З продажу кожного такого товару мережа перераховує по 1 грн на допомогу дітям. В акції беруть участь харчові продукти і товари для дітей українських, закордонних виробників та маленьких крафтових виробництв. Список товарів, які беруть участь в акції, поновлюється щомісяця.

Також допомогти дітям можна перерахувавши решту на касі або ваші накопичені бонуси за програмою лояльності VARUS у мобільному додатку чи telegram — та Viber-ботах. З детальними умовами акції та переліком спеціальних товарів можна ознайомитись на офіційному сайті мережі VARUS.

Нагадаємо, що з початку війни проєкт «Дитинство без війни» проводить евакуацію з України до Туреччини дітей, позбавлених батьківського піклування чи тих, які опинилися у складних життєвих обставинах. Головна місія – евакуювати якомога більше дітей і забезпечити їхнє проживання в Туреччині до завершення війни. Це наймасштабніша приватна ініціатива з евакуації українських дітей. Однак для перевезення та їхнього комфортного життя потрібні значні ресурси і тому кожна гривня є надзвичайно потрібною. 

Тож запрошуємо усіх брати участь в благодійній акції від VARUS. Давайте разом допоможемо українським дітям і подаруємо їм щасливе дитинство. 

Довідка

VARUS національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 103 супермаркети у різних містах України. 

Мережа VARUS працює в кількох форматах: класичні супермаркети, магазини to go і сервіс усвідомлених покупок varus.ua.