Пт. Дек 1st, 2023

У нідерландському місті Гаага відкрився концептуальний магазин Nothing Basic, де продаються домашні меблі та декор від українських дизайнерів, пише UCSC.

На площі в 300 кв. м представлено близько 40 українських брендів. Точка відкрилась 25 травня.

Меблі можна придбати на місці, або замовити у інших кольорах чи розмірах.

У нас також представлено декілька відомих європейських брендів, але 90% продукції українських виробників. Відвідувачі із захопленням реагують на унікальні дизайнерські речі, – каже, власниця магазину українка Тоня Попова.

Жінка мешкає у Нідерландах вже 10 років і розповідає, що у Nothing Basic зібрали лише найкращі приклади сучасного українського дизайну.

Мама купила подарунок для свого сина, який переїжджає жити у свій перший власний будинок – подарунком став український ліжник. Дуже символічна мить, про яку, ми сподіваємось, він буде пам’ятати все життя, а ліжник приноситиме йому радість. Приємно бути долученим, – розповідає Попова про перший продаж магазину.

Українські речі в Нідерландах

Відвідувачі охоче цікавляться творіннями українських дизайнерів, серед яких є предмети, які були представлені на відомих виставках в Європі.

Продукція магазину поєднує в собі сучасність та традиційність, а також українську та європейські культури.

Наразі команда Nothing Basic налічує шістьох людей.

Ми успішно демонструємо всім, які чудові речі вміють робити в Україні. Ми подобаємося світу, подобаємося Європі, у нас є продукти високого рівня, які ми можемо запропонувати. Уявіть, частина цих речей була створена в перший рік війни. Захоплюєшся, що люди в стані травми від війни можуть творити, створювати креативні, цікаві, естетичні речі. Це показує Європі, що ми можемо робити прекрасні речі попри горе, яке відбувається зараз в Україні, – ділиться Попова.

Українські дизайнери та виробники також дуже раді появі Nothing Basic, як можливості бути представленим у Нідерландах.