Ср. Дек 6th, 2023

Кабмін передав в управління Фонду держмайна державну частку столичного ТРЦ Ocean Plaza, пише UCSC.

Рішення ухвалили на черговому засіданні 9 червня.

Державна частка торговельно-розважального центру становить 66,65% частки статутного капіталу компанії «Інвестиційний союз «Либідь», якій, у свою чергу, належить зазначений ТРЦ.

Уряд доручив ФДМУ приватизувати Ocean Plaza, а отримані кошти спрямувати до фонду ліквідації наслідків російської збройної агресії.

ФДМУ оперативно проведе аудит та інвентаризацію майна ТРЦ Ocean Plaza, — обіцяють у відомстві.

Приватизація Ocean Plaza

Нагадаємо, що 20 березня 2023 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила адміністративний позов Мін?юсту до російського бізнесмена Аркадія Ротенберга.

В дохід держави вирішили стягнути частку у розмірі 100% статутного капіталу ТОВ «Авангард-Віларті». Право на цю компанію зареєстровано у компаній Ocean Plaza Project (Cyprus) Limited та Ethoder Investments Limited.

Крім цього суд стягнув 66,65% статутного капіталу ТОВ «Інвестиційний союз «Либідь», який є власником столичного ТРЦ. Вже у квітні ця частка прав на Ocean Plaza перейшла у державну власність.

Російський олігарх Ротенберг володів часткою у компанії, яка є власником ТРЦ.

Ротенберг є не просто російським бізнесменом, а й близьким другом Путіна. Він брав участь у будівництві незаконного Кримського мосту, а його син володіє підприємствами ОПК, які забезпечують армію країни-агресорки.