Ср. Дек 6th, 2023

Мережа магазинів побутової техніки COMFY відкрила чотири нових магазини за два дні, 10 та 11 червня, пише UCSC.

Про це повідомив CEO COMFY Ігор Хижняк. Дві нових точки запрацювали у Києві — в ТРЦ Проспект та Piramida. Ще по одному магазину відкрилось у Львові та Прилуках.

Тепер мережа налічує 84 магазини, а в планах COMFY — 100 торгових точок. За словами Хижняка, хоча він працює у компанії 16 років, ще жодного разу компанія не мала чотирьох відкриттів за одні вихідні.

Дякую нашим хлопцям та дівчатам на фронті за можливість жити та працювати! Ми робимо це, аби мати змогу й надалі підтримувати вас технікою та донатами! І дякую всім і кожному, хто був дотичним до цих відкриттів. Орендодавцям, які знають, що ми найкращі. Всім командам, що зробили ці відкриття справжним святом. Та звичайно, клієнтам, довіру яких ми цінуємо найбільше, — написав він.

Новий COMFY у Харкові

Раніше генеральний директор мережі торгово-розважальних центрів Дафі, Ігор Скляренко, в ексклюзивному інтерв?ю розповів, що незабаром у харківському ТРЦ мережі відкриється новий магазин COMFY.

Також з’являться УКРЗОЛОТО, Золотий Вік, BROCARD, Colin’s та OLLА.

За словами Скляренка, вакантність у травні склала цілком прийнятні 5%, але фактичний показник вище, бо ще лишаються площі з чинними договорами оренди, на яких досі не відновлена господарська діяльність. Передусім це — міжнародні оператори, які вивчають ситуацію та чекають на подальше зниження ризиків, як, наприклад, магазини INDITEX Group та заклад McDonald’s.