Пт. Дек 1st, 2023

Копійка відкрила новий магазин в Одесі на вулиці Варненській у ЖК Sky City. Магазин розташований на першому поверсі сучасного житлового комплексу, з просторою парковою та має вигідне географічне положення – на стику двох великих спальних районів міста  (Черемушки та Таїрова).

Як повідомила RAU пресслужба мережі, загальна площа магазину складає 1038 кв. м, торгова — 624 кв. м. У магазині представлений широкий асортимент товарів – понад 8000 SKU, до яких входить готова кулінарія, свіжа випічка, овочі та фрукти, м’ясо, риба, бакалія, снеки, побутова хімія та товари для дому. Асортимент магазину задовольнить потреби навіть найвибагливішого покупця.

Особливу увагу приділили створенню зручних торгових зон, щоб подорож покупця магазином була максимально приємною і ефективною, а також інтер’єрному оформленню магазину. Нестандартні рішення застосовані у відділі алкоголю та снеків. Декор у вигляді фігур, що нагадують пляшки, супроводжується цікавими фактами про продукти. Великі фасадні вікна та сучасні вітрини роблять магазин комфортним та приємним для покупок.

У торговому залі встановлено три касових апарати, та дві КСО. Штат магазину — 47 співробітників. Магазин працює з 8:00 до 23:00, без вихідних.

Довідка

Торгова мережа Копiйка була створена у 2001 році в Одесі. Сьогодні компанія об’єднує 99 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад чотири тисячі осіб.