Сб. Дек 2nd, 2023

У іспанському місті Торрев’єха відкрився перший магазин «MULTI COOK». Цей бренд розвиває у Європі відома українська мережа «Галя Балувана», заснована у Луцьку.

Про це розповів співзасновник мережі та нового проєкту Володимир Матвійчук, пише UCSC.

Зазначається, що точку у Торрев’єха відкрили партнери «Галі Балуваної» на умовах франшизи. Магазин досить великий і має власне виробництво на майже 300 квадратних метрів.

Крім того, франчайзі хочуть найближчим часом відкрити магазин у ще одному місті в Іспанії.

За словами Матвійчука, магазин «MULTI COOK» відкрили українці, які вже багато років мешкають в Іспанії. Вони проаналізували ринок і виявили що, ніша, яку “Галя Балувана” зайняла в українських містах, у Торрев’єсі – вільна.

У новому магазинів вже влаштували декілька дегустацій, кожна з яких зібрала велику кількість відвідувачів і схвальних відгуків. Топовою стравою для місцевого ринку виявились млинці з різноманітними начинками, тоді як в Україні покупці найчастіше обирають пельмені.

Нюанси відкриття

Співзасновник мережі розповідає, що відео з відкриття у Іспанії набрало популярності у соцмережах.

Його записав місцевий бізнесмен та власник агентства нерухомості, який відвідав “MULTI COOK” і поділився позитивними враженнями.

Магазин із виробництвом у Торрев’єсі відкрили із так званим пусковим асортиментом – на 80 позицій. Але Матвійчук запевняє, що в планах досягнути масштабних результатів у виробництві кондитерських виробів, морозива, соусів, джемів, замороженої ресторанної їжі тощо.

У Іспанії – насправді великий потенціал щодо ринку напівфабрикатів. Партнери, які відкрили магазин у Торрев’єсі, вже активно шукають приміщення у Аліканте. Інші ж партнери вже роблять ремонти під магазини-виробництва у Мадриді, Барселоні і Валенсії, – розповідає він.

“MULTI COOK”

Наразі географія проєкту «MULTI COOK» охоплює 26 країн світу.

У більшості магазини успішно працюють і розвиваються, а подекуди готуються до відкриття нові точки.

Зокрема, незабаром відкриють свої двері для відвідувачів магазин домашніх напівфабрикатів у Ризі (Латвія), Варні (Болгарія), Лідсі (Англія) та Празі (Чехія).

Ми повністю беремо на себе блок навчання і запуску виробництва. Даємо пускову команду, проводимо навчання директора і персоналу. Для прикладу, у Польщі, де маємо найбільшу кількість партнерів у закордонному контексті, ми вже маємо відпрацьовану на 100% систему запуску бізнесу, – розповідає Володимир Матвійчук.

Головна мета розвитку франчайзингу для “Галі Балуваної” — дати можливість реалізуватися і побудувати прибутковий бізнес українцям та українкам, які через війну та інші обставини опинилися за кордоном.

Тому франшизи за кордоном продаються навіть дешевше, ніж на внутрішньому ринку.