Сб. Дек 2nd, 2023

Всеукраїнська мережа виномаркетів OKWINE розвивається значним темпом, охоплюючи 18 міст. 19 травня цього року відбудеться відкриття 100-го маркету в Києві, пише RAU.

Завдяки творчому підходу, єдності команди, компанія масштабувалася з колись маленької торговельної точки до всеукраїнської мережі й масштабного представника ритейлу в своєму сегменті, ставши найбільшою мережею виномаркетів в Україні.

Найголовніша цінність і секрет успіху в команді — в маркетах працюють сомельє, які професійно допомогають гостям знайти ідеальне рішення на будь-який запит, а також готують смачну каву та коктейлі з собою, навчаються у власній школі сомельє, розвиваючи свої навички й в Україні, й на виноробнях за кордоном.

З моменту відкриття першого маркету у 2012 році компанія пройшла безліч випробувань, але не зупинялася ні на мить — в найважчі часи заснувала власний благодійний фонд, придбавши 11 автівок за для ЗСУ.

Ювілейне, 100-те відкриття для мережі значить, що буде ще більше подарунків для гостей:

Безпрограшна лотерея протягом трьох днів.

На щасливчиків 50-го та 100-го чека очікує унікальний подарунок. І це не перебільшення. В Україні їх лише 12 одиниць: це шампанське EPC Blanc de Blancs з патріотичним гравіюванням, яке виготовили партнери OKWINE з Франції на підтримку України, з надписом «Glory to Ukraine! Glory to the heroes!».

За найбільший чек даруватимуть ще один унікальний напій – Jack Daniel’s Single Barrel Specially Selected for OKWINE. В американському штаті Теннессі створили віскі, який витримувався у діжці з логотипом OKWINE.

А ще: всі бажаючі, які зроблять stories в маркеті з вітанням 100-го відкриття, отримають безкоштовний коктейль.

До зустрічі вже сьогодні:

  • Київ, бульвар Лесі Українки, 30В
  • 10:00 – 22:00 щодня
  • +380504991048

Довідка

OKWINE — українська мережа виномаркетів, заснована у 2012 році. Налічує вже 100 спеціалізованих магазинів у 18 містах – Київ, Вишневе, Буча, Чернігів, Черкаси, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Вінниця, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Полтава, Хмельницький, Кропивницький і незабаром відкриття ще й в Чернівцях. Має однойменний вебмаркет okwine.ua, який здійснює доставку по Україні та надає користувачам опцію самовивозу з будь-якого виномаркету OKWINE.