Пн. Дек 11th, 2023

Український ритейлер техніки та електроніки Eldorado.ua починає проєкт «Техніка, що рятує життя військовим», повідомляє UCSC.

Мета ініціативи — зібрати та направити кошти на виготовлення броньованих багі для медичної служби 1 Інтернаціонального легіону оборони України.

Реалізується проєкт разом з благодійним фондом «Солом’янські котики», який спеціалізується зокрема і на навчаннях тактичній медицині військових і домедичній допомозі цивільних.

Броньовані багі, на які збиратимуть кошти, спроєктовані відповідно до потреб військових медиків для медичної евакуації на етапі CASEVAC, тобто з поля бою.

Конструкція дозволяє евакуйовувати поранених у складних умовах місцевості під обстрілами, що знижує ризики як для військових медиків, так і для поранених бійців.

Як реалізовуватимуть ініціативу?

Ритейлер планує відраховувати 0,5% відсотка коштів із кожної покупки в мережі магазинів та онлайн на виготовлення автівок.

Допомога Силам оборони – те найменше, що ми маємо робити для наближення Перемоги. Зараз ледь не щодня кожен із нас донатить. Долучитися до важливого можна і у такій звичній справі, як купівля смартфона чи побутової техніки: частину коштів за покупку ми направимо на спеціально виготовлені броньовані багі. Це техніка, яка дасть змогу зберігати життя нашим військовим пораненим на нулі, а значить – вони знову зможуть зустрітися зі своїми рідними, — каже СЕО компанії Віра Вітинська.

Виконавчий директор фонду “Солом’янські котики” Андрій Єрофєєв зазначив, що організація допоможе з наданням ефективної, швидкої, якісної допомоги, а Eldorado.ua візьме на себе франдайзинг.