Пн. Дек 11th, 2023

У місті Дрогобич Львівської області незабаром відкриється анонсований раніше торговий центр Park, повідомляє UCSC.

Місцеві видання дізнались, що відкриття заплановане на суботу, 10 червня.

Наразі зі світлин видно, що тривають роботи з облаштування фасаду ТЦ. Розташований Park на вулиці Володимира Великого.

«Загальна площа будівлі – 11 800 м кв. У ТРЦ Park працюватимуть ресторани, кав’ярні, магазини, зони відпочинку та атракціони. Відомо, що серед орендарів будуть: «Сільпо», Jysk, «Люксоптика», Master Zoo, «Алло», Prostor», — повідомляють журналісти.

Новий ТЦ у Дрогобичі

Раніше засновник компанії WR Group, яка і є забудовником та девелопером зазначеного торгового центру, Петро Пуняк розповів, що у 2023 році вони планують відкриття п’яти ТРЦ на Львівщині.

WR Group зараз активно розвиває формат ТЦ у невеликих містах, тож торгові центри з’являться у Дрогобичі та Трускавці. Інші три торгових центри з’являться у Львові.

Ми розвиваємо формат торгових центрів у маленьких містах. Плануємо цього року побудувати п’ять ТЦ, у тому числі у містах з населенням 100 тис. осіб. Люди менше їздять до обласних центрів, оскільки дорогий бензин та блокпости на дорогах, тож у невеликих містах значно зріс потік відвідувачів ТЦ, — пояснив Пуняк.

Торговий центр Park у Дрогобичі матиме площу 11,8 тис. кв. м, серед орендарів вже на той момент були Сільпо, Jysk, Люксоптика, Master Zoo, Алло, Prostor.

У Трускавці ТЦ матиме назву Вектор, його площа становитиме 8,4 тис. кв. м (торгова — 7 тис. кв. м), серед орендарів — Сільпо, Алло, Rozetka, MOYO.