Сб. Дек 2nd, 2023

У Дніпрі 1 травня відкрились ще два заклади мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s.

Один з ресторанів запрацював у ТЦ “Аполло” на вулиці Титова, а другий в ЦУМ на проспекті Яворницького, повідомляє ucsc.org.ua.

У перший день роботи до McDonald’s вишикувались досить великі черги, але не такі значні, як у перший день після повернення мережі в Дніпро. Тоді, за даними місцевих ЗМІ, люди чекали з 5 ранку, а дехто навіть намагався заробити на ажіотажі і пропонував постояти у черзі за гроші.

В ресторан у ЦУМ працівники запускають по декілька людей в середину, щоб не було скупчення, а в ТЦ “Аполло” таких проблем немає.

Роботу перших п’яти закладів у Дніпрі McDonald’s відновив 25 квітня, вони відкрилися у різних частинах міста, щоб охоплювати різну аудиторію.

У компанії зауважують, що всі ресторани в Україні працюють за розширеним протоколом безпеки. Згідно з ним, у разі оголошення повітряної тривоги команда закладу миттєво завершує всі виробничі процеси, видає оплачені замовлення і зачиняє заклад, щоб пройти в укриття.

Робота відновлюється приблизно через годину після відбою, оскільки персоналу потрібно повторно запустити усе обладнання.