Пт. Дек 1st, 2023

Управляюча компанія мережі маркетів Сім23 ТОВ «Клевер Сторс» представила новий бренд зручних маркетів Сімі. Наразі вже працює 13 маркетів у західних регіонах країни.

Як повідомили RAU у пресслужбі компанії, мережа Сім23 вже добре відома на заході України. Маркети Сім23 – це зручні та швидкі покупки, вивірений асортимент, великий вибір food-to-go, подовжений графік роботи та додаткові послуги. Основна частина клієнтів маркетів – це активна, сучасна, проєвропейська молодь.

«Бренд Сімі створено для того, щоб бути ще ближчими, актуальнішими та цікавішими для аудиторії мережі. Новий стиль, лаконічна назва, впізнаваний символ покликані підкреслити відкритий, неупереджений дух мережі та її відвідувачів, додати яскравості та позитивності, доповнити досвід покупки гарним настроєм. Завдання Сімі – заряджати покупців позитивною енергією, дбати про їх задоволення, створювати приємні моменти», – йдеться у повідомленні Клевер Сторс.

Перші магазини Сімі були відкриті в кінці грудня, зараз вже працює 13 маркетів у Львові, Тернополі та Івано-Франківську. Одночасно мережа маркетів Сім23 продовжує свою роботу та розвиток.