Сб. Дек 2nd, 2023

Як відреагували в соцмережах Rozetka, Цитрус, Comfy, Kasta, Фокстрот, Ощадбанк, KTC та інші на так звану нічну атаку дронів на Кремль.

В ніч на 3 травня два невідомих безпілотники залетіли на територію Кремля і вибухнули. Хто саме стоїть за атакою на Сенатський палац, досі невідомо, зате в наявності істерика російських топ-пропагандистів, непевна позиція верхівки рф та мемна реакція українських користувачів. Не залишили поза увагою так звану нічну атаку дронів на Кремль й ритейлери, які висміювали ППО росіян, пропонували телевізійні діагоналі “для великих подій” та квадрокоптери зі знижкою. RAU зібрала найцікавіші з них.

“Які травневі, такі й актуальні товари”, – підморгнули своїй аудиторії в Rozetka. На вибір користувачам запропонували придбати квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic та Xiaomi FIMI X8SE *за спеціальною ціною – для продовження травневих “розваг”.

“Так у точку навіть ми не вміємо доставляти…”, – все не могли заспокоїтися в Rozetka і розмістили ще один жарт у Twitter.

“Ми ні на що не натякаємо…”, – написали в Цитрус і поділилися посиланням, де можна обрати собі дрон до смаку і гаманця.

Цікава пропозиція поступила також від Kasta. “Ми звісно ні на що не натякаємо, але якщо що, то у нас є”, – написали в Facebook інтернет-магазину.

В Фокстрот виклали короткий ролик, як лисичка Фоксі поїдає попкорн, переглядаючи на повторі удар безпілотника по Кремлю. І коротко запитали у користувачів: “А вам подобається?”

В Comfy без зайвих коментарів виклали репортаж з місця подій.

“Велика діагональ – для великих подій”, – пожартували в KTC.

Генеральний директор Укрпошті Ігор Смілянський написав, що поштово-логісничний оператор готувався до такого розвитку подій і анонсував нову марку, прикріпивши наступне зображення.

“На це можна дивитись вічно”, – відреагували в Twitter державного банку Ощадбанк.

“Хочеться простого людського вигадувати рецепт “кремль брюле” з рум’яною скоринкою…”, – підхопив тему ресторатор Євген Клопотенко.

“Якщо вам сподобались (а як вони можуть не подобатись?) види палаючого кремля, насолоджуйтесь ними 24/7 на каналі “Кремль палає” на Київстар ТБ”, – вхопились на можливість прорекламувати своє онлайн-телебачення в Київстар.

Багато яскравих мемів ширили також користувачі соцмереж.