Сб. Дек 9th, 2023

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

thekomakoma дасть благодійний концерт з доповненою реальністю, щоб зібрати кошти на відбудову школи

Київський виконавець thekomakoma анонсував свій перший онлайн-концерт із доповненою реальністю. Ведучими події стануть МС Сварка та Вася Байдак. Глядачі почують 4-й альбом артиста під назвою «Майбутній». Всі зібрані кошти з події перерахують через UNITED24 для відбудови школи у селі Бузова. Трансляція відбудеться 17 травня о 20:00 за київським часом на музичному каналі MEGOGO LIVE медіасервісу MEGOGO та у застосунку «Дія» через послугу Дія.TV — канал MEGOGO LIVE.

Лімітована сувенірна колекція «СЕСТРИ ФЕЛЬДМАН Х ЦУМ КИЇВ» разом зі UNITED24

У межах нового сезону команда універмагу представляє лімітовану сувенірну колекцію «СЕСТРИ ФЕЛЬДМАН Х ЦУМ КИЇВ» із ексклюзивними квітковими принтами, 100% прибутку з продажів якої буде переказано на оборону України через фандрейзингову платформу UNITED24. Сестри Фельдман створили десять унікальних квіток, які стали основою сезонного декору універмагу та сувенірної колекції.

«Не зупиняйся!»: Нова пошта та NewRun оголошують старт реєстрації на свій перший з початку повномасштабного вторгнення марафон

28-29 жовтня на ВДНГ в Києві відбудуться перші з початку повномасштабної війни офлайнові забіги, організовані компанією Нова пошта спільно з NewRun. Уже відсьогодні, 12 травня, доступна реєстрація на дистанцію 42 км. Для участі в забігах необхідно зареєструватися на сайті. Усі реєстраційні внески будуть перераховані до фонду «Повернись живим» на посилення ППО.