Чт. Ноя 30th, 2023

14 квітня ювелірний дім SOVA святкує відкриття нової локації в БФК Cascade Plaza за адресою бульвар Катеринославський, 1. Фірмовий бутик можна знайти на першому поверсі в центральній галереї.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, в новому бутику клієнти зможуть випити запашної кави, скористатися послугою ультразвукової чистки прикрас і пропонованим сервісом SOVA. З нагоди відкриття магазину перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а також для всіх відвідувачів діятимуть знижки до -45%. «Ми продовжуємо підтримувати економічний фронт та не припиняємо розвиватися навіть під час війни. Дев’ять років тому у Дніпрі з’явився перший магазин бренду SOVA, а зараз ми маємо вже чотири локації нашого бренду різних форматів. Новий бутик SOVA в БФК Cascade Plaza  — це ще одна можливість бути ще ближчими до наших клієнтів офлайн та дарувати всі переваги сервісу SOVA», — говорить Кристина Башлій, директор з маркетингу SOVA.

Наразі в Україні працює 41 локація ювелірного бренду SOVA у 17 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Чернівцях, Сумах, Рівному та Черкасах.