Сб. Дек 2nd, 2023

Турецький ритейлер LC Waikiki відновив активну експансію на ринок України. Ще один об’єкт мережі почав роботу в ТЦ Майдан у Червонограді, у найближчих планах – відкриття у Харкові та Миколаєві.

Про відкриття магазину, розташованого на другому поверсі ТРЦ Depo’t center, повідомила компанія Synergy Construction, яка також поділилася фотографіями об’єкта. Як уточнили RAU в мережі LC Waikiki в Україні, загальна площа магазину в Кропивницькому складає 1158 кв. м. Це перший новий магазин відомого турецького бренду з початку повномасштабного вторгнення.

“Раніше ми відкривали торгові об’єкти в ТРЦ Riviera в Одесі і ТЦ Komod на Лівому березі в Києві, але вони у форматі pop-up. Якщо говорити про повноцінний магазин повного циклу, з повним обсягом інвестицій, то магазин в ТРЦ Depo’t дійсно перший”, – розповів генеральний директор LC Waikiki Олексій Гришко.

В новому магазині представлений одяг, взуття та аксесуари для всієї родини. Тут можна буде знайти як вбрання casual або ділового стилю, так і святкове на кожен день. На клієнтів вже чекатиме нова колекція для весняно-літнього сезону та аксесуари.

В Кропивницькому відкрився 48- магазин мережі, причому що до повномасштабного вторгнення росіян, мережа налічувала щонайменше 50 торговельних об’єктів. Найближчим часом ритейлер відкриє також магазин в ТЦ Клас у Харкові.

Нагадаємо, турецький бренд LC Waikiki вийшов на український ринок у 2013 році, і за цей час зумів стати одним з найбільших ритейлерів одягу в країні. Мережа налічує понад 1200 магазинів у 56-х країнах світу.