Пт. Дек 1st, 2023

В кінці березня відкрився новий супермаркет мережі “Наш Край”. Він розташований у селі Кінецьпіль Миколаївської області.

Відтепер жителі Миколаївщини мають змогу купувати якісні та свіжі товари у новому торговому закладі. Площа магазину «Наш Край» у Кінецьполі — 200 кв.метри. Для зручності гостей  та швидкого обслуговування працює дві каси.

В магазині представлені різні відділи, в тому числі свіжого м’яса. Також можна придбати випічку власного виробництва. Усі охочі мають змогу перекусити, сендвічами, чи паніні та випити кави у зоні Food to Go.

До речі, магазин планували відкрити ще у 2022 році, однак завадили активні бойові дії спричинені російською агресією. Тож попри те, що Миколаївщина не найбезпечніший регіон, новий супермаркет розпочав роботу 30 березня 2023.

У мережі «Наш Край» зазначають, що нові торгові заклади важливі для забезпечення українців у всіх регіонах якісними та свіжими продуктами. Тому вдячні, що партнер-франчайзі попри усі ризики розпочав роботу. Бо це не лише супермаркет – це створені нові робочі місця, податки до бюджету та допомога та розвиток місцевої економіки та підвищити якість життя наших гостей.