Сб. Дек 2nd, 2023

Мережа супермаркетів «Сільпо» дослідила, які продукти та категорії товарів найбільше купували гості у березні. Ми виділили п’ятнадцять найпопулярніших.

Цей список відображає основні потреби наших гостей, включаючи як локальні українські продукти, так і імпортовані. Крім того, ці п’ятнадцять продуктів легко поміщаються у стандартний візочок «Сільпо».

Завдяки аналітичним даним програми лояльності «Власний Рахунок», з’ясувалося, що українці найбільше купують овочі та фрукти. Одинадцять з п’ятнадцяти найпопулярніших товарів місяця — це банани, лимони, мандарини, томати, огірки та інші овочі та фрукти. Також традиційно популярними серед гостей “Сільпо” залишаються товари масового вжитку — куряче філе, солодка вода, яйця та французький багет “Крафтяр”.

Порівняно з лютим у топ-15 товарів у березні увійшли відразу три продукти – коктейльні томати, авокадо та напій Coca-Cola. Вони замінили у переліку найпопулярніших — перець, капусту та колекційні наліпки “Інсторики”.

Березень:

 1. Банан
 2. Лимон
 3. Огірок
 4. Мандарин Муркот
 5. Куряче філе
 6. Томат
 7. Цибуля ріпчаста жовта
 8. Апельсин
 9. Томат Коктейльний
 10. Coca-Cola
 11. Морква мита
 12. Авокадо Хасс стигле
 13. Яйце куряче
 14. Картопля біла
 15. Багет «Крафтяр» «Французький»

«Сільпо» також запитало у ChatGPT, які, на його думку, могли б бути найпопулярніші товари серед українців, і скільки на них потрібно витратити.

На думку штучного інтелекту, українці мають витрачати у середньому від 400 до 700 гривень на покупки, а харчуватися потрібно так: хліб, молоко, яйця, картопля, яблука, свинина, м’ясо сома, рис, паста та цукор.