Чт. Ноя 30th, 2023

Український фонд стартапів разом з головним офісом Glovo відкривають набір команд для участі в програмі Glovo Ukraine Startup Lab з фінальним пітчингом 17 травня в Unit.City (м. Київ). 

За результатами відбору, 20 найкращих команд будуть мати змогу представити свій стартап та позмагатися за грошову винагороду та стажування з ключовими гравцями ринку в головному офісі Glovo в Барселоні (витрати на переліт та проживання покриваються). 

Під час підготовки до фіналу, команди пройдуть дводенний онлайн Bootcamp з потужними спікерами, та отримають індивідуальні поради від провідних експертів індустрії, аби якнайкраще підготуватись до пітчингу та стати частиною спільноти.

Кого ми шукаємо?

Українські стартапи на ранніх стадіях (pre-seed або seed), які працюють в одній з наступних індустрій:

  • mobility
  • logistics
  • food technology
  • fintech
  • lifestyle. 

Що чекає на переможців за результатами фінального пітчингу: 

Перше місце отримає 20 000 євро та офлайн стажування в Барселоні.

Друге місце отримає 10 000 євро та офлайн стажування  в Барселоні.

Третє місце отримає 5 000 євро та онлайн менторство від команди Glovo. 

Окрім цього, партнер ініціативи GR Capital готовий надати менторство на 1 рік та допомогти зі зв’язками по всьому світу для переможця конкурсу.

Період прийому заявок: 10 квітня – 1 травня 2023 р.

Комплаєнс та відбір 20 фіналістів: 1-7 травня 2023 р.

Онлайн Bootcamp (навчання): 9-11 травня 2023 р.

Фінал програми: 15-17 травня 2023 р.

Подати заявку https://usf.com.ua/glovo-ukraine-startup-lab/

Про Український фонд стартапів

Український фонд стартапів — провідна державна інституція, що допомагає інноваційним проєктам та технологічним стартапам залучити кошти на ранніх етапах та запустити власні проєкти. Фонд сприяє розвитку стартап екосистеми, забезпечує умови для зростання сфери, формує позитивний інвестиційний імідж tech-індустрії України за кордоном, репрезентує українські інноваційні рішення у всьому світі.

Більше про фонд за посиланням: https://usf.com.ua/

Про компанію Glovo

Glovo — це технологічна платформа, яка дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах міста. Компанія, що заснована у Барселоні, сьогодні працює у понад 1500 містах у 25 країнах світу у Європі, Центральній Азії та Африці. Щомісяця в усьому світі платформою Glovo користуються понад 5 млн активних клієнтів, замовлення доставляють понад 70 тис. кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 150 тис. 

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року і наразі представлений у 35 містах. Переглянути детальний перелік міст, де працює сервіс Glovo, можна за посиланням: https://glovoapp.com/ua/uk/map/mista/.

Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/.