Сб. Дек 9th, 2023

Бізнес продовжує активно «воювати» на своєму гуманітарному фронті, підтримуючи ЗСУ та тих, кому допомога дуже необхідна. MMR пропонує щотижневий Дайджест добрих справ та зі свого боку дякує бізнесу за активну позицію.

SOCAR оголошує збір коштів на житло для дітей-сиріт

Компанія SOCAR, благодійний фонд «Твоя опора» та Катерина Осадча у співпраці з радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарією Герасимчук оголошують збір коштів на будинок для сім’ї, яка виховує дітей-сиріт. Житло цієї родини було зруйноване і вони потребують допомоги. У рамках проєкту «Дім для дітей» SOCAR збиратиме кошти з продажу напоїв у спеціальних горнятках та брендованого мерчу. Також приєднатися до проєкту можна зробивши благодійний внесок у додатку SOCAR чи на платформі Твоя опора.

ІКЕА в Україні долучилася до проєкту «Незламні»

У межах співпраці компанія передала понад 2000 одиниць меблів для облаштування нового корпусу Національного реабілітаційного центру «Незламні»(«Unbroken»). Заклад створений на базі однієї з найбільших медичних інституцій України – Першого медичного об’єднання Львова. У реабілітаційному корпусі, який розпочинає роботу у квітні 2023 року, зможуть надавати допомогу близько 10 000 українців щорічно. До партнерства з «Unbroken»  IKEA у Південно-Східній Європі виділила 2,7 млн євро на підтримку українців. Компанія продовжує цю допомогу, надаючи додаткові 500 000 євро на середньо- та довгострокові ініціативи з облаштування житла для переміщених осіб.

Фонд «Повернись живим» разом із мережею АЗК «ОККО» запускають новий збір на Територіальну оборону — проєкт «ОКО ЗА ОКО 2».

Мета — зібрати 400 мільйонів гривень і придбати для всіх бригад Тероборони 100 автоматичних гранатометів, 200 крупнокаліберних кулеметів і 300 мінометів калібру 82 мм. Клієнти ОККО допомагають просто заправляючи своє авто. А 1 гривня з кожного літра пального PULLS 95 або PULLS Diesel, яке залили в бак, автоматично летить на закупівлю крупнокаліберних кулеметів, мінометів і автоматичних гранатометів для ТрО.

Більше 1,6 млн грн лише за 3 тижні перераховано на крила для захисників

Більше 1,6 млн грн лише за 3 тижні перераховано на крила для захисників завдяки кожному випитому горнятку MEGAКАВИ. 5 грн з кожного горнятка задонатяться до благодійного фонду Андрія Хливнюка на БПЛА для захисників. Збір триває до 14 травня медіасервісу MEGOGO.