Чт. Ноя 30th, 2023

Чому в колишньому центрі меблів Sofia Mall провели реконцепцію, що в ньому змінилося, хто вже відкрився і які нові відкриття анонсовані на найближчі місяці в матеріалі RAU.

Як повідомляє компанія UTG, загальна площа ТРЦ Sofia Mall складає 13 000 кв. м. Об’єкт відкрився у 2021 році в одному з густонаселених районів столиці – Софіївській Борщагівці, і на момент запуску був спеціалізованим меблевим торговим центром. “В результаті багатостороннього аналізу з урахуванням локації та потоків потенційних відвідувачів було ухвалено рішення змінити формат об’єкта. При цьому компанія UTG виступила як розробником концепції, так і ексклюзивним брокером проєкту”, – розповіли в компанії.

В результаті реконцепції дворівневий Sofia Mall, розташований по проспекту Героїв Небесної Сотні, 24/83, перепрофілювався з меблевого на торгово-розважальний центр орендною площею 11 000 кв. м. Якірними орендарями оновленого ТРЦ став супермаркет Сільпо площею 3000 кв. м, а також дитячий розважальний центр на 1000 кв. м і ресторан KFC, відкриття яких поки лише планується.

Дизайнерський Сільпо працює тут з кінця 2021 року. Концепцією супермаркету став Боллівуд: привітний слон, яскравий індійський автобус та кадри з кіно. В магазині працює 11 звичайних кас і 8 самокас, а товари в торгових залах мають електронні цінники.

Ресторан KFC розміститься на першому рівні Sofia Mall на площі 314 кв. м і буде обладнаний літньою терасою і драйвом на 183 кв. м. Новий заклад буде відкритий франчайзінгом партнером KFC в Україні – компанією Tasty Food. Зараз у ньому ведуться ремонтні роботи, відкриття планується у травні поточного року.

Також серед анонсованих відкриттів – магазин JYSK площею 1280 кв. м. Вже у червні цього року відвідувачі ТРЦ зможуть завітати до нового магазину товарів для дому.

В ТРЦ очікують, що зміна концепції об’єкта призведе до значного зростання потоків відвідувачів з прилеглих семи нових багатоповерхових житлових комплексів де проживає понад 73 664 осіб. Враховуючи ще квартали, які будуються, протягом наступних років до них може додатися 28 420 мешканців. Окрім цього, завдяки вдалій локації, біля ТРЦ знаходиться зручне транспортне розв’язування, яке дозволяє швидко дістатися Sofia Mall як власним авто, так і громадським транспортом. Наприклад, прямо біля торговельного центру знаходиться зупинка п’яти маршрутів громадського транспорту, а доїхати від станції метро Житомирська займає близько 13 хвилин.

“Реконцепція Sofia Mall дасть «нове життя» об’єкту, підвищить його конкурентоспроможність та привабливість в очах як відвідувачів та орендарів, – переконані в компанії. – Також відбудеться збільшення часу перебування у ТРЦ завдяки відкриттю популярних магазинів та ресторану. Тим самим зміна формату ТРЦ допоможе досягти покращення трафіку, збільшення товарообігу орендарів та мінімізації вакантності об’єкта”.