Чт. Ноя 30th, 2023

1 березня скандинавська мережа магазинів для дому JYSK відкрила в Києві outlet-магазин та анонсувала відкриття ще двох до кінця весни.

Як повідомила RAU пресслужба мережі, загальна площа магазину складає 1446 кв. м. Він побудований за сучасною концепцією мережі 3.0., із відповідним освітленням та просторим дизайном, а також зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок. Магазин має формат аутлет, що передбачає значної кількості товарів зі знижкою. ТРЦ Караван, розташований на вул. Лугова, 12, оснащений генератором, тож JYSK 3.0 Outlet працюватиме навіть під час відключень електроенергії. Це перше відкриття ритейлера у 2023 році.

«До початку війни JYSK нараховував 85 чинних магазинів в Україні. За минулий рік ми відновили роботу більшості магазинів, відкрили чотири нових магазини й плануємо відкрити ще два нових магазини до літа 2023 року», – розповідає Country director JYSK в Україні Євген Іваниця.

З нагоди відкриття на покупців традиційно чекатимуть акційні пропозиції, а також можливість долучитися до благодійного проєкту задля збереження рідкісних видів магнолій, що зростають в київському ботанічному саду імені Гришка.

Станом на 1 березня 2023 року в Україні працює 83 магазини JYSK.

Довідка

JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка пропонує товари для облаштування простору у будь-якому домі та саді. В мережі працює понад 3200 звичайних та онлайн-магазинів у 48 країнах. Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині в JYSK працює понад 30 000 людей. JYSK – частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2021/22 фінансовому році становив 4,87 млрд євро. В Україні працює 83 магазини JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. JYSK в Україні нараховує штат 825 співробітників.