Ср. Дек 6th, 2023

Вихід Makeup у Польшу, EVA в оновленому стилі, 1500-та аптека Подорожник, повернення АНЦ у Херсон та інші новини сегмента товарів для краси та здоров’я у матеріалі RAU.

EVA запустила три магазини в оновленому стилі

“Вже кілька місяців хотіла похвалитися і показати результат майже року роботи. Але тільки вчора вже офіційно закрили проєкт та прийняли у реалізацію. Тож, зустрічайте оновлений магазин EVA, який ми назвали «Жіноча енергія», – заявила заступник директора з маркетингу EVA Василіса Петліцька у себе в Facebook. Оновлені магазини EVA візуально розділили на дві частини: товари для краси – чорна, догляду за будинком – бежева. Також в них представили нові категорії товарів: дерматокосметику, професійний догляд за волоссям, розширений асортимент парфумів. Їх розмістили в beauty-зоні, яку розділили на бари: ParfumeBar – парфумерія, SkinBar – доглядова косметика, BeautyBar – декоративна косметика, ColorBar – фарби для волосся та інші.

Крім того, в цих магазинах доступні сервіси безкоштовного тестування шкіри, дитячий куточок, сервіс віртуального підбору макіяжу Madiface, планшет для онлайн-замовлення товарів EVAріанти, зона упаковки подарунків та інші.

Перші три магазини в оновленому форматі знаходяться за такими адресами:

  • м. Київ, вул. Героїв полку “Азов”, 12 – ТЦ Lake Plaza
  • м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 51 – ТЦ Sky Park
  • м. Хмельницький, вул. Степана Бандери, 2а – ТЦ Oasis Mall

Подорожник відкрив 1500-ту аптеку мережі

Про це RAU розповів виконавчий директор всеукраїнської мережі аптек Подорожник Тарас Коляда. “У нас не було мети відкрити 1500-ту аптеку в якомусь конкретному населеному пункті. Тому вийшло так, що вона відкрила свої двері для відвідувачів у Києві. При цьому на звільнених територіях Київської області ми ревідкрили 36 аптек”, – сказав він.

Загалом, станом на 6 березня, компанія ревідкрила близько 77 аптек в містах і селах Житомирської, Київської, Чернігівської, Сумської, Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Миколаївської областей.

Makeup відкрив “ательє краси” у Польщі

Найбільший інтернет-магазин товарів для краси в Україні Makeup відкрив Beauty Atelier у Польщі. Згідно з інформацією на польських ресурсах, заклад є скоріше салоном краси, ніж магазином: тут можна отримати перукарські та косметичні послуги. Makeup Beauty Atelier знаходиться в ТРЦ Wola Park у Варшаві на вул. G?rczewska, 124.

АНЦ відновив роботу у Херсоні

Відкриття аптек у Херсоні аптечний холдинг АНЦ почав у лютому 2023 року. Першими 12 лютого відкрилися аптеки Фармкопійка за адресами: вул. Людвіка Заменгофа, 1 та вул. Херсонської дивізії, 22 А. “Поки йшли відновлення всіх необхідних позицій для повноцінної роботи аптек, була налагоджена співпраця з логістичними службами. Це дало змогу жителям міста замовляти ліки онлайн та отримувати їх через сервіс доставки. Ще така можливість дозволила надавати допомогу в отриманні ліків родичам херсонців, друзям та небайдужим українцям з будь-якого міста, замовляючи необхідне на сайті АНЦ з доставкою до Херсону”, – пояснили в мережі.

БЕБ не знайшло доказів причетності Brocard до фінансування рф

У Бюро економічної безпеки заявили, що кримінальне провадження у справі про ухилення мережею парфумерних магазинів Brocard від сплати податків на 51 млн грн вже направлено до суду. Утім фінансування рф з боку мережі не виявили. Про це повідомив очільник Бюро економічної безпеки Вадим Мельник, – передає NV Бізнес. Водночас він додав, що зазначені 51 млн грн вже в бюджеті, оскільки в компанії “відшкодували цю суму”.

“Це робочі місця, це податки до бюджету. Перевірили – так, немає фінансування країни-терориста. Але активи досі перебувають під арештом, їх не можна відчужувати”, – уточнив глава БЕБ. Також додав, що компанія почала платити кошти на підтримку ЗСУ та “вже заплатили 10 млн”, але куди саме кошти перераховуються, йому невідомо.

L’Occitane продав свої російські активи за близько $23 млн

Французька косметична компанія L’Occitane заявила про остаточне закриття усіх своїх магазинів та зупинку інтернет-продажів у росії 17 квітня минулого року. Але лише взимку змогла продати свої активи, причому по дисконту в 50%, який вимагала влада рф. Покупцями виступили російські топ-менеджери, бренд зберігає можливість повернутися – передбачено зворотний викуп акцій. За даними ЗМІ, таку ж можливість зберігають за собою й більшість інших західних мереж, наприклад, McDonald’s, у якого є змога викупити свої активи протягом 10-15 років.