Сб. Дек 9th, 2023

Мережа супермаркетів VARUS долучилася до проєкту «Міць.Українська кам’яна» і перерахувала 1 000 000 грн на дрони-камікадзе для Головного управління розвідки України.

Нагадаємо, що Держпідприємство «Артемсіль» спільно з платформою UNITED24 випустило лімітовану серію солі «Міць. Українська кам’яна». На збір «Артемсіль» віддало останню партію солі – через російські обстріли завод, що знаходиться в Соледарі, було знищено. Саме цю сіль розділили на 100 тисяч пачок по 200 грамів кожна, щоб якомога більше людей могли долучитися до ініціативи. Кожна пачка солі коштує 500 грн, з яких 465 грн направляються на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР.

Отже, друзі, давайте об’єднаємо наші зусилля, щоб шахти Соледара були звільнені і улюблена українська сіль повернулася на полиці магазинів VARUS!

Довідка:

VARUS – національна мережа супермаркетів, що представлена на ринку продуктового ритейлу України компанією «Омега». Перший магазин мережі відкрився у 2003 році у Дніпрі, наразі загальна кількість – 103 супермаркети у різних містах України. 

Мережа VARUS першою запровадила формат To Go. Він розрахований на клієнтів, які бажають зробити швидкі покупки, придбати готові страви, взяти хот-доги та напої з собою, а також перекусити та випити чаю, кави чи соку-фреш прямо в магазині.