Чт. Ноя 30th, 2023

Мережа магазинів “Сільпо” почала видавати українцям продуктові ваучери на суму 6600 гривень. Спочатку послуга запуститься на Закарпатті, пише ucsc.org.ua.

Вже з 7 березня вимушені переселенці, які тимчасово проживають у цьому регіоні, зможуть отримати ваучери на придбання необхідних товарів у цій мережі супермаркетів.

Програма допомоги розрахована на три місяці, протягом яких можна витрачати по 2200 гривень на особу щомісячно.

Але розраховані ці ваучери не на всіх переселенців, а лише на інвалідів 1 та 2 групи, що зареєструвались як ВПО в Ужгороді.

Як отримати продуктові ваучери?

У міській раді розповіли, що сертифікати на покупки переселенці зможуть отримати лише після попередньої реєстрації в ужгородському ЦНАПі.

Реєстрація на програму розпочалась з 6 березня, щоб пройти процедуру, потрібно попередньо записатися за телефоном – 050 555 81 08.

Одержувачу ваучера після реєстрації потрібно мати при собі документ, що підтверджує його інвалідність та статус ВПО.

Продуктові сертифікати буде видавати Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Австрійського Червоного Хреста та фінансування Austrian Development Cooperation у співпраці з Ужгородською міською радою.

Благодійні сертифікати для медиків і ЗСУ

Наприкінці лютого 2023 року мережа супермаркетів “АТБ” почала продавати у своїх торгових точках благодійні сертифікати-наліпки з символами українського спротиву окупантам.

Кожен охочий може знайти на спеціальних промостійках у прикасових зонах магазинів два види ваучерів – “Сертифікат для ЗСУ” та “Сертифікат для медичних закладів”.

Наразі доступні суми в 30 грн., 50 грн., 100 грн. Та сума, яку ви оберете, стане благодійним внеском, який одразу перераховується на спеціальний рахунок для передання Збройним силам України або медичним установам.