Ср. Дек 6th, 2023

Провідна мережа художніх та канцелярських товарів Akvarel продовжує розвиватись та вдосконалюватись, пише RAU.

Зокрема вже 1 квітня ритейлер відновлює роботу двох магазинів на півдні України. Перший – в одеському ТРЦ Riviera. У травні 2022-го цей ТРЦ постраждав внаслідок ворожої атаки, зараз магазини ТРЦ активно відновлюють свою роботу –  і мережа Akvarel не стала виключенням. Також довгоочікуване відкриття відбудеться у Миколаєві, де магазин буде працювати за знайомою для містян адресою – вул. Спаська, 50/8.

Наразі у мережі Akvarel функціонує 52 магазини на території України, у квітні відновлює роботу ще два магазини. А влітку Akvarel поповниться ще двома магазинами у нових містах. Ритейлер освоює нові території України, щоб якомога більше людей мали змогу купувати якісні товари за оптимальними цінами, адже мережа одна з перших представляє на своїх полицях новинки як українських виробників, так і провідних іноземних брендів.

Крім того, ритейлер реалізує і благодійні проєкти. У березні мережа провела та разом з благодійним фондом Сергія Притули і Євгеном Клопотенко збір на рації для ЗСУ. Збір відбувся в інтерактивному форматі, де кожен бажаючий за донат від 100 грн отримав можливість виграти серію кулінарних книг Євгена Клопотенка з підписом автора. Переможець, якого визначили рандомно, вже отримав свій приз у Києві.