Пт. Дек 1st, 2023

З 3 березня усі користувачі мобільного застосунку маркетплейсу АЛЛО можуть користуватися чат-ботом зі штучним інтелектом ChatGPT без додаткової реєстрації, адже відтепер він з’явився у застосунку АЛЛО як меню на головному екрані. Інтеграція з офіційним АРІ чат-бота дозволить кожному користувачу мобільного застосунку АЛЛО відразу почати користуватися ChatGPT без проходження реєстрації ані в мобільному застосунку АЛЛО, ані в чат-боті ChatGPT. 

Як скористуватися чат-ботом ChatGPT у мобільному застосунку АЛЛО:.

  1. Встановити або оновити застосунок АЛЛО до останньої версії: https://play.google.com/store/apps/details?id=allo.ua  або https://itunes.apple.com/ua/app/id1185517833.
  2. Запустити застосунок та знайти на головному екрані меню ChatGPT.
  3. Натиснути його та перейти у чат-бот.
  4. У відкритому вікні почати користуватися чатом ChatGPT.

«Попри те, що з 18 лютого чат-бот ChatGPT нарешті став доступним для українців, ми вирішили ще більше спростити шлях користувачів до інновацій. Адже реєстрація на сайті чат-бота англійською мовою може виявитися для декого бар’єром. Відтепер користувачі мобільного застосунку АЛЛО матимуть можливість користуватися ChatGPT без проходження процедури реєстрації – просто тут і зараз», – зазначає Максим Веденєєв, директор з цифрових технологій АЛЛО.

Чат-бот ChatGPT доступний в обох версіях (Android та iOS) мобільного застосунку АЛЛО, який встановили вже понад 1 млн користувачів. Застосунок АЛЛО допомагає вибирати та купувати потрібні товари у зручному мобільному форматі. Застосунок було розроблено у 2016 році, у січні 2022 року він отримав оновлений дизайн.

АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України. 

allo.ua – тицяй що хочеш!